Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van olyan manikűrös tanfolyam...

Csajszigirl4 kérdése:

Van olyan manikűrös tanfolyam amit el lehet kezdeni 18. életév alatt?

Figyelt kérdés

#műköröm #manikűrös tanfolyam
2013. febr. 17. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
nincs.
2013. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy mindnek feltétele az érettségi, ezért nem igen.
2013. febr. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
idén szeptembertől lesz változás. jelenleg a műkörmös okj-hez elég a 10 osztály, viszont betöltött 18 év kell. pedikűröshöz dettó. hogy szeptembertől hogy lesz, csak a jóisten tudja.
2013. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ezért voltam én is bajban, mert voltak olyan tanfolyamok meghirdetve ahol csak annyit írtak, hogy a 10. osztály elvégzése és nem írták mellé, hogy kötelező az érettségi és a betöltött 18. életév.

Köszönöm a válaszokat, megy a plusz! :)

2013. febr. 18. 07:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasonló gondban voltam én is.

Én 17 évesen kezdtem el egy tanfolyamot ami nem ad OKJ-s képzést csak egy oklevelet.

De ha fél éven belül visszamész és jelentkezel akkor azt a 30.000 forintot beszámítják az OKJ-s képzésedbe.


Bemásolom a linket, ha gondolod nézd meg és jelentkezz. Ha meg írsz privát üzit akkor küldök képeket is és bőven is írok erről a tanfolyamról ha gondolod.


itt a link:

[link]

2013. ápr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!