Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt valaki, akinek Daith,...

Van itt valaki, akinek Daith, vagy Rook, vagy akár Anti-Tragus fülpiercingje van?

Figyelt kérdés
Igazából egyiket sem akarom (még xD) magamnak, csak kíváncsi lennék rá, mik a tapasztalatok, kinek van, mert nem mindennapi piercingek, eléggé körülményes, kellemetlen helyen vannak. :) kösz annak aki válaszolni tud! De vélemény is jöhet akármelyikről, akárkitől, olyantól is, akinek egyik sincs meg. :)

2013. febr. 18. 18:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem sima tragus pc-m van, azt imádom, és nagyon gondolkozok, hogy a másik fülembe is tetessek valamit, ami különleges. Az anti tragus nekem nem nézne ki jól, mert 3 sima fülbevalóm van, és ahogy néztem, nem férne oda melléjük. Vagyis szerintem az úgy néz ki jól, ha nincs mellette sima fülbevaló. A daith nekem nem annyira jön be, mert én nem szeretem a karika ékszert (nem tudom miért). A rook a legjobb szerintem, az nagyon királyul néz ki, és jó helyen is van. Nekem az egy egyik "jelöltem", a másik pedig a forward helix.

Amúgy szerintem a szúrás nem fáj jobban, mint akármelyik fül piercing esetén. Nekem a tragust fagyasztósprayvel érzéstelenítették, nem éreztem semmit, szerintem ezeket is lehet ugyanúgy. A gyógyulás körülményesebb inkább, az biztosan hónapokig eltart, de ez engem nem tart vissza :)

Ha megcsináltattad valamelyiket, írj majd, nagyon kíváncsi vagyok :)

2013. febr. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!