Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik BB krémmel vagytok...

Melyik BB krémmel vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés

végre rászántam magam arra hogy BB krémet vegyek, viszont már majdnem mindegyik cégnek van kréme, és nem tudom melyiket válasszam. Eddig a loreal-t próbáltam egyszer egy minta alapján, az nem volt olyan rossz de nem vagyok tőle hasra esve... Ti melyiket ajánljátok? a bőrőm változó, néha olajos, néha száraz szóval inkább vegyes-nek mondanám, és azért jó lenne ha takarna is kicsit mert van 1-2 bőrhibám!

előre is köszönöm!!



2013. febr. 21. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Essence pureskin (650ft kb) nekem ő a tökéletes :-)
2013. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Missha Perfect Cover.
2013. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem Nivea van, bevált. Nagyon!
2013. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Skin 79 BB Cream Miniature Set - 4 db van benne és más-más árnyalat, szép szín keverhető belőle szinte tökéletes fedés


Lioele Dollish BB Cream - vicces mert mikor felkened lila xD de szépen felveszi a böröd árnyalatát 1-2 percen belül, jól fed és nem fénylik, nem zsirosodik át

2013. febr. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Húúú csajook köszönöm! Azt hiszem jövhéten nyakamba veszem a drogériákat és kipróbálgatom a tesztereket:-))) köszönöm!!
2013. febr. 21. 20:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Helia D
2013. febr. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Garnier
2013. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cadea Vera BB krém (müllerben kapható)
2013. febr. 22. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a Missha és a Skin79 termékek az én arcomra tökéletesek, nem fénylik és nem szárad ki tőlük a bőröm. A Garnier viszont rontott az amúgy is könnyen zsírosodó bőrömön... :/
2013. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a Garnierrel kezdtem, de nem is szeretnék váltani, nekem nagyon bejött:)
2013. febr. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!