Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik AVON-os termékkel vagy...

Melyik AVON-os termékkel vagy tökéletesen megelégedve?

Figyelt kérdés
ha van ilyen
2012. nov. 30. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Zöld kupakos hajvégápoló (most megrendeltem az olajosat is, remélem az is jó lesz), fehér teás lehúzható arcmaszk, emellett szeretem a parfümöket, meg a tekerős szemceruzákat. Nagyjából ennyi, persze nem próbáltam mindent, de amit próbáltam is, sok nem jött be (pl. tusfürdők, arckrémek, arclemosók, CT rúzsok, samponok, balzsamok, Naturals hajpakolások, hajsprayk, Kids kifésülőspray, stb.). Már nem nagyon van kedvem kísérletezni több termékükkel, inkább csak a beváltakat rendelem.
2012. nov. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ezeket szeretem és rendelem rendszeresen:

-Foot Warks lábápolók

-Senses tuslózselék (nekem nem szárítanak és tartós az illatuk)

-Mini golyós parfümök

-Planet spa arcápolók (nagyon jók)

-Bőrszínhez igazodó alapozó

-Barnító gyöngyök

-Glazewear szájfények

-Szempillaspiráljai (bár nem mindegyik)

-supershock szemceruza



Ami nem jött be az a sampon, és az arckrémek illetve a testápolók.

2012. nov. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Supershock szempillaspirallal... azon kivul semmivel nem voltam elegedett.
2012. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Far Away parfüm, de csak a régi hagyományos, az új kevert narancssárga, meg mitomén milyen illatú hányadék szerintem, plusz a Clearskin arctisztitó tonik mitesszeres bőrre 2 % szalicilsavval, stb..., de abból a termékcsaládból is csak az, egyedül az tünteti el a mitesszereimet, azzal tökéletesen meg vagyok elégedve, illetve még a hajdúsító habot is szeretem, mert az is használt.
2012. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Quorra ***** válasza:
Supershock szempillaspirál, city rush parfüm, intimlemosó, csillogós szemcerka - most ennyi jutott eszembe hirtelen. a senses tusfürdőtől nagyon kiszárad a bőröm, pikkelyesen hámlok tőle. kipróbáltam egy sampont is, de csapnivaló volt az is.
2012. nov. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Color trend szemceruza és kőpúder, super extend szempillaspirál, nyakláncok, testpermetek, kézkrém.
2012. nov. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Quorra ***** válasza:
jut eszembe, amivel elégedett voltam: glicerines kézkrém, ékszerek, testpermet
2012. nov. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
super shock, argán olajas hajvégápoló, planet spa
2012. dec. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Négyes szemhéjpúder. Az árához képest tartós és szépek a színei plusz használhatóak. (Úgy értem nem raknak bele hupililát, meg nem tudom milyen színűt, amit csak néha lehetne használni.)
2012. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Supershock szempillaspirál

Color Trend szemceruza

Planet Spa arcmaszkok

Kézkrémek

Tusfürdők

Parfümök

2012. dec. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!