Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A szempillapörditő tényleg...

A szempillapörditő tényleg hatásos? Megéri drogériában venni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Én használtam régen, de nekem nem nagyon jött be, ezért inkább tartós műszempillát csináltattam, mert sokkal szebb, és kevesebb vele a macera.
2013. febr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... Én leginkább akkor használom, ha elfekszem a szempilláimat (túl hosszúak, és mindig hason alszom XD), arra tök jó. De mivel az enyémek alapból íveltek, ezért ha használom, akkor dúsabbnak tűnnek igaz, de rövidebbnek is, ahogy felhajlanak.
2013. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, nekem eléggé furák, úgy lefelé állnak és a spirálozás után méginkább. Ezért szoktam rá használni, mert látványosan megemeli és nagyobbnak tűnnek tőle a szemeim.
2013. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm.én is kipróbálom.de hosszabitja is?
2013. febr. 22. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be. Többfélét is kipróbáltam. Nmem, nem hosszabitja a pillákat.
2013. febr. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Rézvörös és mellemfölé nekem is !
2013. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be.. nekem úgy megtöri a szempilláimat, és igen szempilla festés ELŐTT használom :)
2013. febr. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, vegyél drágábbat!
2018. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!