Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozó márka a legjobb...

Melyik alapozó márka a legjobb az érzékeny bőrre? Milyen alapozót ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok pattanásos, csak pár mitesszer van az orromon, de az orcáim nagyon ki tudnak pirosodni, ha hideg, ha meleg éri. El szeretném fedni ezeket a csúnya foltokat. Melyik a legmegfelelőbb alapozó márka az ilyen problémára?

14L.



2013. febr. 22. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján neked nem kell akkora fedés, tehát az alapozó felesleges... az csak ártana a bőrödnek. Egy színezett hidratáló/BB krém bőven elég. Pl Essence Pureskin.
2013. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Garnier BB krém nagyon jó én is azt használom nem szeretem a "nehéz" alapozókat a bőrömön ez meg olyan könnyed nagyon jó próbáld ki :)

20/L

2013. febr. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp alapozót szeretnék, mert próbáltam sokféle BB-t, de nem fedtek eléggé, mert nagyon fehérbőrű vagyok de amikor az arcom kipirosodik, azt nem fedték be a BB-k. :(
2013. febr. 22. 16:00
 4/4 anonim válasza:
én is a Garnier BB krémet ajánlom...imádom könnyed, jó az illata, és jól fed :)
2013. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!