Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti megveszitek a DM-ben/Rossma...

Ti megveszitek a DM-ben/Rossmannban leárazott szájfényeket és egyéb kozmetikumokat?

Figyelt kérdés

Egész jó áron adják őket, bár én ezt egy kis fenntartással kezelem. Más árut ugye akkor áraznak le ha már nemsokára lejárna a szavatosságuk vagy már olyan sokan próbálták / hibás esetleg hogy nem lehet eladni teljes áron.

Ti mit gondoltok erről? Láttam egy két jó cuccot, de nem merem őket megvenni.


2013. febr. 22. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy kifutó trend kiadás, esetleg szortiment váltás volt és az előző fajtákat értékelik le. A legtöbbről meg lehet állapítani, hogy valaki piszkálta-e, én rengeteg lakkot, szemhéjpúdert vettem már így:).
2013. febr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokszor szoktam ilyeneket venni, de mindig megnézem a szavidejüket, és hogy teljesen érintetlenek-e. Azt mondjuk elég gusztustalannak találom, hogy a dm a tesztereket is kiárusítja, olyat soha nem vennék. Viszont sok olyasmi van kiárusítva, amit csak azért adnak féláron, mert limitált kollekció volt, vagy egyszerűen azokat a színeket kivonják a forgalomból.
2013. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt hogy nézed meg hogy teljesen érintetlen-e a szájfény? Láttam egy fél áras L'oreal szájfényt de voltak az alján ilyen csíkok. Használt volt? Bocsi ha buta kérdés :D
2013. febr. 22. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Előtte alaposan ellenőrzöm. Sajnos ezek nincsenek mind leragasztva így mindenki fia borja próbálgatja a kezén,száján stb.

Csak olyat veszek amin látom hogy még nem volt kibontva,vagy le van ragasztva. Bár utólag is le lehet ragasztani.

Nem szívesen veszem meg én se,nem akarok herpeszt,vagy valamilyen fertőzést elkapni.

Igen inkább körömlakkokat szoktam így venni,vagy amin látom hogy nem 50x van áttekerve tixóval,tehát nem gyári a ragasztás.

Nem éri meg kockáztatni,higyjétek el.

Egyszer biztonsági őr szólt rám,hogy a tesztert csak kézfejen próbáljam mert mindenféle cigány beszokott járni ide és a fejükre kenik.

2013. febr. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó hozzászóló az szép lehetett ha a biztonsági őr szólt... Még egy ember aki cigány ellenes. jóbarátom lenne.

Mindegy is.. a lényeg pont egyik nap beszéltük osztálytársammal hogy szempillaspirált vett ő így ami bevolt csomósodva, tehát semmi sem kizárt sajnos.

2013. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én néha szoktam, de én a nem leárazott doloknál is kínosan ügyeelek arra, hogy ne legyen belepiszkálva...
2013. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a drogériáknan szarnak bele ki mihez kaparászik... Mindenki túrkál benne, kinyitják, kenegetik. Ezeknek a termékeknek a szavija pedig sok esetben a felbontástól számitandó. Szóval én nem szoktam ilyeneket venni, mert egy az ki tudja mikor nyitották ki, másik meg, hogy ki tudja ki nyitotta ki... Csakis parfümériában veszek sminktermékeket, pl Marionnaud...
2013. máj. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!