Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Surface/felszíni piercing...

Surface/felszíni piercing kulcscsont alá. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire fájdalmas a szúrása? Milyen hosszú a gyógyulása? Könnyen kilökődik?

2013. febr. 17. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:

Ilyenre gondolok:

[link]

2013. febr. 17. 18:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


A szúrás, mint más piercingeknél is, nem hosszú idő, maximum 1 másodperc. Fájdalmat pedig nem mondhatok, mindenkinél más-más. De ki lehet bírni, utána kicsit csípni fog a helye. Gyógyulása elég sok idő, főleg ha nem szellőzik rendesen és sokat van akár csak véletlenül is, de piszkálva. Óvni kell öltözködés során stbstb.

Kilökődés pedig attól függ, milyen mélyre lett szúrva, illetve mi lett beletéve (amire te mennyire vagy allergiás).


- The Blueskin -

2013. febr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Titán ékszerre gondoltam, mivel arra tuti nem vagyok allergiás.
2013. febr. 19. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazán tetszik.

De ha neked igen, akkor csak nyugodtan. Csak arra vigyázz, hogy olyan anyagból legyen amire nem vagy allergiás! :)

2013. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!