Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Össze keverhetek két különböző...

Össze keverhetek két különböző szőke hajfestéket?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy kicsit sötétebb szőkét kapni. Van két festékem.

Az egyik nagyon világos hamvasszőke (hát ez inkább szürke, mint szőke) és egy extra világosszőke (kiscsibe szőke)..


Szeretnék egy olyan pont találó színt nyerni, ami nem is nagyon világos, nem is nagyon sötét.

Egyik Wellaton a másik Garnier márkával bír.


Milyen színt kapok, és keverhetem e?



2012. júl. 23. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Háát, azonos márkájúakat simán lehet keverni, különböző márkánál nem mennék bele ilyesmibe. De miért vettél két olyan hajfestéket, amiket magukban nem szeretsz, annyi szín van ma már, hogy választhatnál egyet, ami jó.
2012. júl. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szürkéset megvettem.. befestettem csak a töveit.

Nem tetszett, fele megmaradt, mert ugyebár csak a tövét festettem a hajamnak.


Eddig ezt a kiscsibésset használtam, de ettől meg nagyon eltérő a fejbőröm színe..

Tescoban vásárolok hajfestéket, mert olyankor apámmal megyünk, és nem nézi mit veszek, vásárolhatok kedvemre.

Saját pénzből azt kell mondjam nem igen tudnék hajfestéket venni, mert még zsebpénzt sem kapok + 200km-re lakik a barátom, és ha pénzhez jutok, inkább levonatozom hozzá.


Szóval ha esetleg van ötleted, hogy van e szebb szőke a Tescoban, akkor szívesen fogadom válaszodat.

Sampon is lehet egyébként..



Lehet, hogy összekeverem a fele-felét, aztán hátul egy tincsen kipróbálom, azt úgysem látni majd meg, és ha nem lep meg a színárnyalat, festjük. :)

2012. júl. 24. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!