Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek "szabad" már...

Szerintetek "szabad" már tavaszi lakkokat használni? Ti használtok már? Annyira télies még mindenki.

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 16:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Szia! Hát szerintem olyan körömlakkot használj,amilyet szeretnél. Én azt használom,amihez kedvem van! Egy szép,tavaszias körömlakk nagyon fel tudja dobni az ember hangulatát.
2013. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudtam,hogy lakkoknál is vannak évszakok :D Én olyat kenek magamra amilyenhez kedvem van, jelenleg pink és lime zöld, múlthéten meg szürke volt :D


Szóval,ha szeretnéd csak nyugodtan fesd a körmeid olyanra amilyenre akarod :)

2013. márc. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én télen is színesen öltözködtem :D mindig lehet színes holmikat hordani, évszaktól függetlenül, max feltűnsz picit.
2013. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem különösebben érdekel, hogy mi "illik" melyik évszakban. Nyáron is simán kikenem feketével vagy sötétkékkel a körmöm, télen is szívesen használok narancssárgát vagy világoskéket.

Én kimondottan szeretem a világos, vidám színeket télen is, üde színfolt a szomorkás, szürkés közegben.

De szerintem most már hivatalosan is "szabad", én engedélyezem:)

Nekem most mentazöld.

2013. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A téli szezonban én is sötétbe szoktam öltöztetni a körmeim,nem csak divatból,a hangulatom is ezt diktálja,viszont ma egy pasztell lilára esett a választásom,ami már kifejezetten tavaszias,úgyhogy szerintem mehet már :)
2013. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, nagyon sokat tud dobni a megjelenésen egy szép, színes, vidám köröm. :)

Én most türkizkékes zöldes lakkal szemezgetek, szerintem legközelebb ezzel festem ki a körmöm. :)

2013. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem bátran használhatsz már tavaszi lakkot :) Nekem most a pasztell és fagyi színek a kedvenceim.
2013. márc. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hajnalfénysugár válasza:
Szerintem azt festesz a körmödre,amit csak szeretnél.Minden megengedett szerintem.Én minden évszakban ugyanazokat használom,már csak azért is,mert használom bőszen,mert félek ,hogy idő előtt beszárad.
2013. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!