Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A helix fülpercingnek mennyire...

A helix fülpercingnek mennyire fáj a behelyezése? Szúrni vagy lőni érdemesebb? Egy sima tetkó/piercing szalonban megcsinálják, ugye? Esetleg kozmetikusnál? Sorry a sok kérdésért.

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
megcsinálják. kozmetikában is de ott valszeg lövik. sokan azt mondják hogy inkább szúrasd de nekem lőtték és semmi baja :) túl lehet élni :)
2013. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :) lemaradt egy kérdés, hogy én karikát szeretnék aminek bogyós a vége , de az tényleg jobban fáj? érdemesebb sima ékszerrel megcsinálni és később kicserélni karikára?
2013. márc. 4. 19:24
 3/8 anonim ***** válasza:
karikát csak akkor tudnak beletenni ha szúrják, viszont ha lövik meg kell várnod a minimum 4 hetet amíg begyógyul (lehet akár több hónap is) és ha begyógyult és bele tetetsz karikát annak lehet vastagabb a szára és attól is begyulladhat de ha kezeled , elmúlik.
2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
nem annyira fáj, kibírható. szerintem szúrni érdemesebb. és nem fáj jobban a karika mint a spirál.
2013. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szúrták. Én azt ajánlom, mert feleannyira sem roncsolja a szöveteket, mint a lövésnél, amit általában nem is vállalnak, csak a kozmetikusok. Fülcimpába oké a lövés, de a hozzáértők máshova nem ajánlják.

Nekem az első piszkosul fájt, a második már nem annyira.

2013. márc. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem szombaton szúrtak helix pc-t.

A lövéssel olcsóbban ki jössz, de hidd el, nem jó ötlet. ( több ismerősömnek is eltörték a porcot :S ) Aztán ez nehezebben is gyógyul.

Szúrással sokkal jobban jársz. Fájni igazából nem fáj a behelyezés. Gondolom lányból vagy, és mi általában eléggé tudunk félni ilyen dolgoktól, így ha van is valami minimális fájdalom, akkor ezt az adrenalin elnyomja... :-)

Nyilván ember függő, de szerintem épphogy meg érzed.

2013. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem karikával ezerszer jobban fájt, az nagyon rossz volt. A sima egyenes szárú ékszerrel meg nem mondanám fájdalmasnak, inkább kellemetlennek.

A karika nekem nem is akart begyógyulni, kicseréltettem simára, aztán a teljes gyógyulás után már vissza tudtam tenni a karikát, nincs bajom vele.

Persze, ez egyénfüggő, nekem a piercer azt mondta, hogy van akinek nem bírja a füle a karikát, és kész. De így gyógyulás után azzal sincs gondom.


A szúrást javaslom, nekem a lövés nem volt fájdalommentesebb, sőt, le is tört egy darab a porcból, ott most olyan gumós a fülem. Nagyon nehezen gyógyult.


A saját esetemből kiindulva, a szúratást javaslom és a sima, egyenes ékszert kezdetnek.

2013. márc. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szúrás nekem egyáltalán nem fájt, utána kezdett el aznap, meg még kb 1 hónapig érzékeny volt. Szúrni érdemesebb, egyszerűbb és kisebb eséllyel roncsolja a szöveteket. Igen, szalonban megcsinálják. Egyébként lehet nyugodtan karikával kezdeni, én azzal kezdtem, nem volt vészes egyáltalán. Sok sikert! :)
2013. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!