Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudom betenni magamnak...

Hogyan tudom betenni magamnak a fültágeszt?

Figyelt kérdés
Van egy kicsi szilikon fültágeszem (a leg kisebb) de sehogy se tudom berakni a fülembe.Még a fülpiszkáló sem fér bele.Mit tudok vele csinállni? Tágító kúp kivételével.

2013. márc. 7. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
menj el újra belövetni:) majd ő beleteszi neked.
2013. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
valami mást házilag nem lehet vele csinállni?
2013. márc. 7. 14:17
 3/13 anonim ***** válasza:
áh ez egy vicc :D még a fogpiszkáló se fér bele de te fültágítónak hívod :D mit tágítottál rajta hogyha még a fogpiszkáló se fér bele? ha már fültágítót akar valaki akkor csinálja rendesen és minimum 10-12 est tegyen arra már lehet mondani hogy fültágító de az ami neked van az nem fültágító :d :D
2013. márc. 8. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezaz hogy még csak szeretném elkezdeni.de nemtudom hogyan
2013. márc. 8. 13:52
 5/13 anonim ***** válasza:
Vazelin. De inkabb menj vissza a pircingeshez es o szakszeruen beletolja. fogpiszkaloval meg ne cseszegesd mert ha egy pici szalka beleall, nagyon be fog gyulladni.
2013. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor hogyha csak szeretnéd elkezdeni akkor még csak tágítsd minimum 4-6 ig és azokat már könnyű betenni
2013. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
én fülpiszkálóval csináltam először és amúgy meg a szilikonnál min 5mm-t ajánlok mert nem fog átmenni rajta....
2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. márc. 9. 10:22
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdező! én azt mondom neked hogy ne ilyen otthoni szarságokkal tágítsd a füled! inkább menj el venni igazi tágítót amit erre találtak ki! mert követni se fogod tudni hogy pontosan hanyas van a füledben..és amúgy meg fogpiszkáló szépen belenőlhet afüledbe vagy valami szalka bele áll aztán szépen begyullad :) tágítókkal tágítsd amit erre találtak ki és semmi baj se lehet:) remélem megfogadod a tanácsom.. :)
2013. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm:)
2013. márc. 10. 10:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!