Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a 2m-márkájú műkörömanyagokról?

Figyelt kérdés
Átlagban kevesebb, mint a felébe kerülnek a CrystalNails-es társainak. Én csak géllakkot készítettem eddig, azt mindenestül CN-anyagokból, és nagyon jól sikerült minden alkalommal. Érdemes átállni porcelán alapanyagokkal a 3m-re?

2013. márc. 8. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
porcija, zseléje okés, a géllakkja egyáltalán nem jó a 2m-nek.
2013. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fiber gel (víztiszta, fehér) építő zseléi szerintem nagyon jók, bár kissé hígabb, mint a Pearl, jól kezelhetőek. A Master II. nagyon jó sűrű, tényleg megfelel extrém formákhoz. Bár még nem dolgoztam CN-szel, szerintem nagyon jó minőségűek, én meg vagyok elégedve, kivéve a sablon, az visszarúgja magát. Az előkészítő anyagok is remekek, az UV fényzselével együtt. Nem tudok összehasonlítani CN-szel, de nem valószínű, hogy váltok, épp az árak miatt. Stabilak a belőle készített körmök. Porcelánt még nem használtam.
2013. márc. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sosem építettem még műkörmöt, de szeretném kipróbálni, és lassan megtanulni, hogy készíthessek magamnak is, és a porcelánnal való építést egyszerűbbnek és gyorsabbnak találtam a videók alapján. De ezek a 2m (amit elírtam a címben....) zselés tapasztalataid nagyon megnyugtatóak, egyszer, ha zselézek majd, biztos kipróbálom.:)


Köszönöm a válaszaitokat!

2013. márc. 10. 11:10
 4/7 anonim ***** válasza:

.... a zselés vagyok. :D Valójában egyik sem egyszerű. Úgy gondolná az ember, hogy a porci igen, de állítólag nehezebb saját magadnak csinálni és ugyebár a por és liquid pontos keverése nagyon fontos, mert ha túl híg, elfolyik, lefolyik a sablonon, ha túl kevés a lötyi, akkor meg alakíthatatlan.

Először én is a porcelánt szerettem volna, de aztán valahogy a zselét tanultam meg. Egy rendes ecset is nagyon drága és félő, hogy tönkre is megy, mert pillanatok alatt bele tud kötni az anyag. Porcelán díszítéssel próbálkozom, de szerintem az sem egyszerű. Az előnye, hogy extrémebb formák készíthetőek vele. Mindkettőbe bele kell jönni sok-sok gyakorlással. :)

2013. márc. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bizony, pláne tanfolyam nélkül, elég nehéz és hosszadalmas lehet, de végül is, idő az van.:)

Nekem az a zselé negatívuma, hogy csak 9W-os lámpám van, és nincs kedvem várni vele 8-9 percet minden egyes alkalommal. Amúgy kipróbálnám a zselét, de egy tisztességes lámpa 15.000Ft.

Szívesen készítenék egyszer ékszereket porciból, az olyan szép.:)

2013. márc. 11. 22:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen kemény munka tanfolyam nélkül zseléset készíteni, arról mesélhetnék ....., de a magam bőrén tapasztalva mondhatom, hogy nem lehetetlen (csak talán lassabban lehet vele haladni, mert az esetleges trükköket, amit készen kapna az ember a tanfolyamom, arra egyedül kell rájönni és az sok időt elvesz). Ha egyszer mégis úgy gondolod, hogy beruházol egy megfelelő lámpába, érdemesebb kivárnod az akciókat. Akkor pár ezret megspórolhatsz és anyagba fordíthatod. Tényleg szépek a porcelán ékszerek. Sok sikert a munkádhoz!!!
2013. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!:)
2013. márc. 15. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!