Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műtét után mennyi időnek kell...

Műtét után mennyi időnek kell eltelnie mire lehet pc-m? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy szeretnék köldök pc-t, de nemrég műtöttek. És a köldökömet is felvágták egy kicsit. Nem olyan szép, mint eredetileg volt. És az érdekelne, hogy lehete-e ebbe a köldökbe rakatni pc-t illetve mennyi idő után? Belinkelek egy képet is, hogy lássátok milyen a köldököm és eldöntéstek szerintetek lehet-e bele pc-t rakatni.

[link]


2009. szept. 13. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valamiért nem adja be nekem a képed, de nem baj... :) Szerintem biztos, hogy lehet bele rakatni, DE! előtte mindenképpen várd meg, hogy begyógyuljon a műtéti sebed! :) Aztán elmész egy piercerhez, és nála érdeklődhetsz. De szerintem meg fogja csinálni. :) És ellát majd pár hasznos tanáccsal. :)
2009. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megint én... :D Bejött a kép. Én biztos vagyok benne, hogy lehet pc-d! :)
2009. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.^^ : D
2009. szept. 15. 19:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet ha már teljesen begyógyult, de a piercinges úgyis megmondja majd.

Megkérdezhetem hogy milyen műtéted volt?

2009. szept. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Vakbélműtét laparoszkópos megoldással.. az olyan, hogy 3 helyen egy kis vágás ejtenek. A köldökömnél, a bal oldalamon és a jobb oldalamon.
2009. okt. 4. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!