Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kappni világító...

Hol lehet kappni világító körömlakkot?

Figyelt kérdés
meséltek már nekem a világító körömlakkról de nem tudom hol lehet kapni
2009. szept. 13. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem fluoreszkáló Manhattan körömlakkom van, ha jól emlékszem a rossmannban vettem.

Uv fényben világít.

Szerintem bármelyik nagyobb boltban árulhatnak, gondolom más márkának is van ilyenje.

Vaterán is most hogy nézelődtem láttam egyet.

2009. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is van UV fényben világítóm, de a kérdező lehet h arra gondolt, ami sötétben világít.bnőmnek van olyanja.fel kell tölteni fénynél és aztána sötétben egy pár percig világít.de nem tudom, h hol lehet kapni.ő tescoban vette, de ott már rég.
2009. szept. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer egy sminkbemutató-kiállításon vettem ilyen nagyonpici tégelyeset, az sötétben világított. Ha esetleg ilyeneket látsz valahol akkor menj el, ott tuti árulnak különleges lakkokat.

Esetleg bizsuboltok, maszek sminküzletek, de ott nem biztos.

2009. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!