Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés vagy "hagyományos"...

Zselés vagy "hagyományos" szemhéjtus?

Figyelt kérdés
A filcet nem is kérdezem, eddig csak azt hallottam hogy hamar beszárad/nem tartós...de kezdőként melyiket ajánlanátok inkább, melyiket könnyebb felvinni? (zselés tussal még nem találkoztam, ezt pontosan hogyan kell használni?)

2013. márc. 10. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
én nekem a zselés vált be. youtube-on beírod h gel eyeliner tutorial és millió vidit találsz amiben megmutatják mit hogy kell:)
2013. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én folyékonnyal kezdtem, de nagyon sokat szenvedtem vele, mondjuk eleinte a zseléssel is. Igazából kb. ugyanolyan nehéz megtanulni jól használni a kettőt, viszont a zselés tartósabbnak tűnik nekem. Én inkább a zseléset ajánlom.

Nekem az essencetől van zselés tusom a hozzá való ecsettel. Annyi az egész, hogy az ecsetet kicsit belemártom a tusba, becsukom az egyik szemem és apránként, kis vonalakkal megrajzolom a tusvonalat.

Nem tudom, miért nálam valahogy úgy alakult ez ki, hogy először a tust használom és utána jön a szemhéjpúder és a végén ismét átmegyek a tusvonalon, ekkor már meg van az alapja, így egy határozottabb, lendületes vonalvezetéssel húzom meg a tusvonalat.


Összességében szerintem a zselés tus jobb és kicsit könnyebb is használni, mint a folyékonyat. De hát kinek a pap, kinek a papné. :)

2013. márc. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a folyékony borzalmas repedezett és nem tartós semennyire sem én is zseléset használok sokkal könnyebb vele és egész nap tart ha nem mosnám le sminklemosóval le se jönne másnap sem és vízzel nem is igazán jön le
2013. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen bevált a hagyományos, nem repedezik, könnyű vele dolgozni, éppen ezért még nem is használtam zseléset. Ha kifogy a mostani tusom, olyat szeretnék venni.
2013. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. márc. 10. 21:18
 6/6 anonim ***** válasza:

a filces is jó! :)

nekem az van és ez az egyetlen fajta szemhéjtus ami nem ment fel rögtön a mélyítővonalamba :) tartós, oké nem áll egész nap tökéletesen a szemeden, de nagyjából sokáig tartós és nem jéghideg :)

2013. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!