Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű rúzst választanát...

Milyen színű rúzst választanátok egy fekete hajú, kék szemű, fehér bőrű lánynak ajándékba?

Figyelt kérdés
2013. márc. 11. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátha ez segít: [link]
2013. márc. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha dögös vadmacska típus mint ő,akkor pirosat választanék:


[link]


ha nem akkor egy szép rózsaszínesebb árnyalatot.


[link]

2013. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én valami nude pinket vagy korrallos nude-ot választanék, mert az biztos, hogy mindenkinek jól áll.
2013. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lilith1994 ***** válasza:
szerintem élénk pirosat :)
2013. márc. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt is nézd, hogy a bőrszíne inkább sárgásabb-e, vagy rózsaszínesebb. Ettől függően döntsd el, hogy olyan rúzst akarsz, ami természetesebbnek hat rajta, vagy ami felkelti a figyelmet. Ha pirosat választasz, akkor hat természetesen, ha sárgásabb bőrhöz melegebb, narancsosabb árnyalatú pirosat választasz, rózsaszínesebbhez meg kékes alaptónusú, rózsaszínesebb, pinkesebb, hűvösebb árnyalatú pirosat. Persze lehet fordítva is, akkor sokkal kirívóbb és feltűnőbb az eredmény. Szerintem egy ilyen csajnak a vörös olyan pin-uposan állna, bár én simán vennék neki (ha szereti a feltűnést) valami nagyon élénk pinket, ilyen magenta színűt.
2013. márc. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!