Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idős korban normális...

Mennyi idős korban normális elkezdeni sminkelni magad?

Figyelt kérdés
Pl.: suliba?
2009. szept. 15. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
12%
nem kor függő, ha izésen akarsz kinézni akkor már kezd el 11 évesenXD
2009. szept. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van, nem korfüggő!

Én személy szerint középiskola előtt nem engedném, mármint suliba! Attól is függ, mennyi az a smink, milyen erős...

A buli az más kérdés, olykor belefér!

2009. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem korfüggő. Igazából nem is az a zavaró, ha egy 13 éves kifesti magát, hogy 13 éves, hanem ez, hogy egy gyerek arc.. És hát hülyén néz ki. Szóval, ha valakinek már nem gyerek arca van, hanem nőies, akkor.

Én 21 vagyok, de még mindig alig festem magam. Nem is hiszem, hogy fogom nagyon, valahogy lusta vagyok, meg nem is megy olyan tökéletesen, mint ahogy szeretném, így inkább hagyom a fenébe. Max szájfény, szempilla spirál, azt mindenki meg tudja csinálni. :)

2009. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én 14.szülinapom óta festem magam,vékonyan szemcerkával...

most 15vagyok,és már alapozót is használok...(+szemcerka)

2009. szept. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen kezdtem sminkelni magam, mikor milyen kedvem volt erősebben-visszafogottabban. Most 25 vagyok és gyakorlatilag csak szempilla spirált, szemceruzát használok (ezeket sem minden nap), ill. ajakápolót.
2009. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem függ a kortól. Én gimi után kezdtem sminkelni magam, mára pedig kozmetikus-sminkes lettem. Ez tényleg nem attól függ, hogy hány éves vagy, szerintem egy 14-15 éves lány felrakhat már egy no make-up-ot, ha úgy jobban érzi magát.
2009. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ezt igazából azért kérdeztem, mert szinte az összes osztálytársam(megjegyzem a lány osztálytársaim :D) 5. óta sminkeli magát, és egyiknek sincs valami felnőttes arca, és már tök furán éreztem magam, hogy most akkor én vagyok a maradi,hogy még hülyeségnek gondolom a sminkelést?

De most megnyugodtam.:)

2009. szept. 16. 07:26
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
Én 11 éves korom óta sminkelem magam,nem késő sem elkezdeni, sem befejezni...
2009. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

14 vagyok, 8.-os. Suliba csak visszafogottan festem magam: korrektor, rosszabb napjaimon alapozó, szempillaspirál, és néha nagyon vékonyan szemceruza. Amúgy csak most kezdtem kicsit jobban suliba, tavaly csak egy kis szempillaspirál volt, és az se mindig. :) Buliba alap a smink, ott már sokkal erősebb a szemceruza, jöhet szemhéjpúder is! :)

Utcára pedig úgy, mint suliba, csak a szemceruza erősebb, és az mindig van a sulival ellentétben. :D Hát kb. ennyi. :)

2010. jan. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!