Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Debrecenben vagy környékén...

Debrecenben vagy környékén melyik tetoválószalont ajánlanátok, ahol microdermalt is csinálnak?

Figyelt kérdés
Melyik az a szalon, ahonnan abszolút pozitív tapasztalatokkal távoztatok? Van már tetoválásom és piercingem, de nem ugyanott akarom csináltatni. Melyik helyet javasolnátok? Igazán jó művészhez szeretnék menni. Tetoválást szeretnék és bele az egypontos piercinget. Tiszta, jó hely kell.

2013. márc. 17. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. márc. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ez jó? Mert olvastam már róla rosszat is.
2013. márc. 17. 18:09
 3/9 SzilKa ***** válasza:
100%

A testimesékben nagyon gáz tetoválások vannak, csak nézz rá a weboldalukra....



Egy tetováló

2013. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja de azthittem a mickrodermált kérdezed(1. vagyok), és ott csinálnak , meg nagyon sterilek. nekem is onnan van piercingem, és azt ügyesen megcsinálták. a tetkó szerintem is gáz ott
2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de egy helyen szeretném csináltatni, mert a tetoválásba megy bele a microdermal. És a Lucky tattoo-ról tudtok valamit? Egyelőre arról nem hallottam semmi rosszat, az tűnik egy biztosabb pontnak.
2013. márc. 17. 20:54
 6/9 SzilKa ***** válasza:
Miért fontos amúgy egy helyen csináltatni? Úgysem egyszerre csinálják meg.
2013. márc. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert szerintem az a legegyszerűbb. Nem kell két helyen magyarázkodni, hogy mit is szeretnék.
2013. márc. 17. 21:11
 8/9 SzilKa ***** válasza:

Megcsináltatod a tetoválást, vársz kb egy hónapot, mire rendesen legyógyul, aztán elmész a piercingeshez és megmondod, hova kell a microdermal. Nem kell magyarázkodni semmit, ez teljesen normális kivánság :)


(egy tetováló)

2013. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hm, ok. Csak mondjuk ugye a tetoválást is úgy kell megcsinálni, hogy alkalmazkodjon a microdermal méretéhez, mert elég kicsi lesz a tetkó és 2db piercing is megy bele. Na, mindegy, igazából a tetkó a fontosabb, azt lehet csúnyán elcseszni. Így még mindig az a kérdés, hogy azzal hova menjek. Jó-e a Lucky Tattoo?
2013. márc. 17. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!