Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, asszonyok! Smink...

Lányok, asszonyok! Smink nélkül ti is jelentéktelennek érzitek magatokat? A smink annyira megváltoztatja az arcomat, teljesen ledöbbenek néha smink nélkül milyen semmilyen vagyok. Ti is így vagytok vele? Milyen sminket szoktatok feltenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 13:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
77%

Hú, mindjárt jönnek páran és leoltanak.

Egyébként tökéletesen megértelek. Alapozó nélkül az arcom pöttyös, foltos, negy egyenletes színű, régi pattik helye, rosacea, anyámtyúkja, minden van rajtam. A páromat nem zavarja, de az ajtón kívül így ki nem lépnék. A szempillám rövid, ritka és kusza és még sorolhatnám.

Akárki akármit gondol rólam, nekem létszükséglet a smink, így szoktam meg az arcom, és mások is így ismernek.

2013. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Nem szokásom sminkelni, és nem érzem emiatt magam jelentéktelennek.
2013. márc. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sminkelem magam, de szeretném, mert kifejezőbb lenne úgy az arcom.
2013. márc. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
hát a korrektor,alapozó spirál nálam is kötelező.én úgy gondolom aki törődik a külsejével,az ugyanúgy szebbé teszi az arcát,mint ahogy nem indul el kócosan sehova.nálam ez is az igényesség része.
2013. márc. 17. 13:44
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Én smink nélkül nem hagyom el a lakást..

Pirosas kicsit az arcom, arra teszek alapozót. A szemem köré korrektort, mert alul kicsit sötét karikás. A szemem formája kerek, ezt tússal kicsit tovább meghúzom, a szempillámra teszek spirált, hogy egyáltalán legyenek szempilláim.

2013. márc. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzem magam jelentéktelennek smink nélkül.6 éve vagyok a párommal azóta nem sminkelem magam,csak szempillaspirált használok,rosszabb napjaimon egy kis alapozót,de egyébként mást nem.Már nem tudom elviselni magamon a rúzst,meg szemhéjfestéket.Azelőtt ezek nélkül meztelennek éreztem magam ma viszont már hülyén érzem magam teljes sminkben.
2013. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem, bár én egyáltalán nem használok sok sminket, alapozót csak télen szoktam amúgy azt sem, csak spirál néha egy kis szemceruza, de már ez is annyira megváltoztat, hogy hihetetlen.
2013. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
31%
6-os: Jól elkényelmesedtél a párod mellett, véletlenül sem szabad.
2013. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Nem érzem magam annak, szép, egyenletes a bőröm, a szempillám ricinusolajjal kezelem lassan egy éve, hosszú és dús. A szám erőteljes színű, rúzst nem kell használnom. A szemöldököm nem hiányos, nem szőke, azt sem húzom át. Mondhatni szerencsés vagyok. Néha használok korrektort, ha keveset alszom vagy egészségtelenül étkezem és kijön egy pattanás. Viszont pirosítót mindig használok, anélkül kicsit meztelennek érzem magam, egyszerű,de nagyszerű arcot kölcsönöz, engem nagyon feldob. Néha ha van kedvem, spirálozom és kihúzom vékonyan az alsó pillasorom, de ennyi. Viszont semmi bajom azzal, ha másnak ez létszükséglet, így tetszik magának. :)

21l

2013. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

Jelentéktelennek nem érzem magam, inkább kényelmetlenül. Egy kis alapozó a kritikus pontokra, és már jól vagyok. :) Még itthon is szoktam használni néha, mikor nagyon brutál az arcom. Sajnos fehér bőröm van, amin néha pattanások jönnek ki, de az igazi baj a hegekkel van, meg a szemem alatt pigmentációval, rosaceával. A szempilláim feketék, hosszúak és viszonylag dúsak. Ha a városba megyek mindig teljes sminket csinálok, de itt a környéken elvagyok kevés alapozóval vagy korrektorral. Persze ha van időm, akkor még ha a szomszédba megyek is kifestem magam, mert egyszerűen jobban érzem magam tőle.

23/L

2013. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!