Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a fülgyűrűkr...

Mi a véleményetek a fülgyűrűkről? (többi lent)

Figyelt kérdés

Esetleg aki nem tudja milyen: [link]

Ha valakinek van, írhat tapasztalatokat és véleményeket is.



2013. márc. 17. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem van, és nagyon szeretem őket!!
2013. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van több is nekem, még tinikoromból valódi ezüstök, nem szoktam hordani. Mindig elfelejtem, meg félek, hogy elhagyom. 2-t már el is adtam.
2013. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem klasszak sulimban most kifejezetten menőnek számít, nekem speciel még nincs, de szeretnék párat :)
2013. márc. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik :) Nagggyon.
2013. márc. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csupa pozitív vélemények :DD Nekem is lesz még a héten : D Köszönöm a válaszokat és természetesen még írhattok..: ))
2013. márc. 18. 16:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon bejön. :)

Hol lehet venni, valaki tudja?

2013. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én még kb 7-8 éve vettem a sajátomat, de nem igen hordtam, mert félek, hogy elhagyom meg el is felejtem:D

Egyébként Apacsban, Clair's-ben van.

2013. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem több is van, szeretem, de ritkán hordom mert nem igazán kell 6 fülpiercing mellé :D
2013. júl. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!