Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó árnyalata? (1es vagy 2es)

Alapozó árnyalata? (1es vagy 2es)

Figyelt kérdés
Én egy elég világos bőrű lány vagyok. A S-he 2-es áranyalatú mattító alapozóját használom. (pattanásaim miatt) A arcszínemhez képest nem vészesen "sötét", de a testem többi részéhez hasonlítva igen. Azon gondolkoztam h kipróbálom az 1es árnyalatot, de félek, hogy az már nem fedné le olyan szépen a bőrhibáimat, pattanásaimat. Szerintetek?
2013. márc. 18. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
A szám a színt jelöli, de ezt te is tudod, attól hogy világosabbat veszel a fedése még nem változik semmit. Mondjuk nekem marha sárga volt mindkét árnyalat (természetes fényben), ráadásul ennyiért már jobb alapozót is lehet kapni aminek még rendes fedése is van. Pl. Manhattan.
2013. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!