Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 15 éves lánynak szabad...

Egy 15 éves lánynak szabad már sminkelje magát ::: vagy még korai?

Figyelt kérdés
Ja és a fiukat ez mennyira zavarja ???
2013. márc. 22. 12:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
????
2013. márc. 22. 12:33
 2/13 anonim válasza:
100%

Én megengedtem a lányomnak, leginkább azért, mert így velem vett sminkcuccokat, nem pedig a zsebpénzéből titokban valami ócskát, ami nem feltétlenül jó a bőrének.

Nem feltűnő, durva smink, csak kis alapozó, száfjfény, barnás-rózsasznes szemhéjpúder...

2013. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs korhoz kötve a sminkelés ha egy natúr sminket felraksz pl bb krém,szempillaspirál,pirosító vagy púder az nem feltűnő és nem fog senki megszólni miatta.

Viszont ha 1 kiló vakolatot magadra kennél az más tészta lenne.

2013. márc. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem mindegy hogy mennyi smink van rajtad. Amúgy sminkelheted magad :) de ne ess tulzásba. Szerintem suliba használj szempillaspirált, és szájfényt. ípersze buliba nyugodtan feltehetsz többet is :)
2013. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ...és a fiukat zavarja a smink?
2013. márc. 22. 13:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eddigi 22 évem alatt úgy tapasztaltam, hogy a túlzott smink zavarja a fiúkat. A kevesebb néha több :)
2013. márc. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én szempillaspirált meg alapozót használok,, szerintem ha nem esel túlzásba akkor simán mehet :)

14,5/L

2013. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szájfény és szempillaspirál elég :) Alapozót még nem muszáj, addig inkább ne :) max ha nagyon szeretnél valamit, akkor inkább BB-krém :) Valamivel egészségesebb
2013. márc. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem ne használj alapozót nekem sajna pattis a bőröm és sokkal több lesz tőle ellentétben a sima púderrel az is eltunteti ha márkás, ha meg szép a bőröd felesleges, mert 10 év múlva undorítóan ráncos lesz a bőröd na meg előhozza a pattikat akár milyen a bőröd. A sminkel pedig próbálgass, hogy milyen és mennyi áll neked jól, én már 13 vagyok és már 1-2 éve sminkelem magam, hogy ne lógjak ki a sorból:// amúgy sok fiú télleg nem szereti a sminket egyeltalán, bár a páwa fiúk szeretik biztosan a 40tonna sminket;)
2013. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

A FIÚK A HÁTAD MÖGÖTT NEVETNEK RAJTAD ÉS KIGUNYOLNAK!

A KÖRÖMLAKKTÓL SÁRGA LESZ A KŐRMÖD.

A PUDERTÖL NEM LÉLEGEZIK BŐRÖD.

A SZÁJFÉNY AZ JÓ.

DE A RÚZS AZ NEM MERT NEM KAP LEVEGÖT ASZÁLYAD ÉS AKKOR KISZÁRAD. HA KISZÁRAD AKKOR SZŐLŐ ZSÍRT VAGY SZÁJ TUST KELL RÁKENNI AMI ELÉGGÉ ZAVARÓ.

ÉS KAPSZ EGY BEÍRÁST AMI ROSSZ.

BRRRRRRR...

2013. márc. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!