Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudnám leszoktatni...

Hogyan tudnám leszoktatni barátnőmet vagy hogyan mondjam meg neki h ne sminkelje magát? Mert engem nagyon idegesít!

Figyelt kérdés
Én smink nélkül szeretem! Rendesen idegesítő hogy ha ki van kicsit is festve!
2012. dec. 19. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

ha ő így érzi magát jól miért nem tudod elfogadni?


inkább örülj, h a barátnőd nem egy trampli! és ne sajátítsd ki magadnak az életét. ő se mondja meg h holnap melyik zoknidat vegyed fel nem?


" Rendesen idegesítő hogy ha ki van kicsit is festve"

mégis miért?

2012. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha szereted, akkor nyilván az is érdekel, hogy ő hogyan érzi jól magát. akkor meg miért akarod 'leszoktatni' őt a sminkelésről? o.O
2012. dec. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Minden nő szebb, ha ki van sminkelve( ha jól van kisminkelve, nem mint egy útszéli!!!), úgyhogy ne fáraszd a barátnődet a gyerekes hülyeségeiddel, hanem nőjj fel!
2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert ő smink nélkül is szép! és csak akkor sminkeli magát ha velem van! de hibába mondom neki hogy akkor sem kell de ő akkor is......
2012. dec. 19. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
inkább értékeld, hogy tetszeni akar neked.
2012. dec. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést...
2012. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nahát, pasik, nektek semmi sem jó. Nekem szól a férjem, hogy fújjam be magam parfümmel és értékeli, ha kimázolom magam, mikor vele vagyok, sőt szól, hogy másik szín jobb, meg a másik körömlakk... :D

Egyébként meg: kedvesem, nekem smink nélkül jobban tetszel, mert a smink kenődik, fura íze/szaga van, és a természetes megjelenést szeretem.

2012. dec. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hadd mondjak neked valamit, drága férfi. A nőnek nem kötelessége sminkelni magát, nem sminkelnie magát, vagy a te preferenciád szerin öltözködnie, csak mert a férfi azt akarja. Ha mondtad neki, hogy ne sminkelje magát, és mégis sminkeli, feltehetően nem a te kedvedért csinálja, hanem mert így érzi jól magát. Nektek pasiknak muszáj mindent a saját befolyásotok alá gurítani és azt hinni, mindent, amit egy nő csinál vagy csinálhat, annak TI vagytok a mozgatórugója? Egy nő élete nem arról szól, hogy te mit mit gondolsz arról,hogy hogy néz ki, és mit csinál. Hadd sminkelje magát. Ha feketével keni ki a száját, az ő dolga. Akkor kellett volna gondolkoznod, amikor először megláttad csinosan, és ki volt sminkelve. Akkor nem kellett volna ráhajtani, hanem keresni egy olyan lányt, aki nem szereti sminkelni magát.
2012. dec. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!