Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljen egy 4-dik...

Hogy sminkeljen egy 4-dik osztályos lány?

Figyelt kérdés

2013. márc. 23. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban? :O
2013. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Általános 4.-es sehogy..
2013. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2013. márc. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minek akarsz sminkelni??Pláne általánosba?
2013. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem általánosban
2013. márc. 23. 10:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy..
2013. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy.
2013. márc. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
de nem altalanosban jarok
2013. márc. 23. 10:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem az írtad hogy 12? Úgy egy csomó félreértést elkerültél volna. Van fent egy csomó sminkes videó youtube-on, de ha el akarod kerülni, hogy nevetséges légy, akkor tartsd be a nappali- és estismink formát, nappal ne sminkelj erősen, az baromság, meg ráadásul sokan úgy is néznek ki vele, mintha álarcosbálba mennének. Van fent pl Tombor Saroltás videó, ő tényleg profi, de van fent pl egy maxfactorhungary nevű felhasználó, ott végig vezetik az egyes lépéseket, hogyan és mit érdemes (asszem smink akadémia vagy mi). Persze ezek csak magyarul, de angolul még sokkal több van. Keresgélj kicsit.
2013. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha tényleg 12.es vagy,elsősorban ha valamilyen kissebb bőrhibád van akkor használj korrektort ami világosabb legyen a bőrödnél,de ezt önmagában is felviheted ha nincs különöseb túlzott bőrhibád,de ha szép bőrt akarsz magadnak varázsolni,akkor a korrektor után vidd fel az alapozót,aminek szintén világosabb legyen mint a bőröd,mert a nap folyamán sötétedni fog. [link]

Katt a linkre,itt mindent részletesen leírnak,de szerintem sok más hasznos sminkelési tippek is vannak.

A felső szemhéjadat húzd ki szemceruzával,de az alsót is kihúzhatod,attól függ melyik áll jobban majd vigyél egy kis szempillaspirált a szempilláidra. Én nem vagyok a rúzsok híve,csak szájfényt szoktam használni,de próbálkozz otthon és nézd meg neked mi áll jól. Remélem segíthettem!

2013. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!