Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljen egy szemüveg...

Hogyan sminkeljen egy szemüveges lány?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy szemüveget kell hordanom, de nem tudom, hogyan sminkeljem magam így. Régebben ugye ezzel nem volt semmi gond, de most egy kicsit bajban vagyok :) Nem sok festéket szoktam használni, meg nem is mindig, de most még így is feladja a leckét. :)

A válaszokat köszönöm!


2010. jan. 8. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is nemrég lettem szemüveges ,de ugyanúgy sminkelem magam mint régen. Amivel viszont vigyázni kell az a szempilla! Az én tapasztalatom szerint.
2010. jan. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszi a választ. Én is úgy gondoltam, hogy nem változtatok, tehát ugyanúgy sminkelem magam mint eddig. Hogy érted, hogy a szempillára vigyázni kell? A spirálra gondolsz? :)

2010. jan. 9. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem elég hosszú pilláim vannak és ha kifestem őket akkor felül túl megy a szemüvegen(kilátszik a szemüveg alól) és úgy azért elég mulatságos látvány.Remélem érted nem tudtam máshogy megfogalmazni.
2010. jan. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, értem, hogy mire gondolsz. Én is ilyesmire gondoltam, ahogy leírtad. :) Akkor arra majd oda fogok figyelni. Köszi mégegyszer a tanácsot!


Szia!

2010. jan. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!