Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bourjois alapozó vélemények?...

Bourjois alapozó vélemények? Szerintetek melyik a legjobb zsíros bőrre?

Figyelt kérdés
Nagy fedésű, olcsóbb kategóriás alapozót keresek, amitől nem fényesedik ki az arcom teljesen.

2013. márc. 25. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Több helyen is jókat olvastam a Healthy Mix alapozóról. [link]
2013. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

én akkor a manhattan powder mattot ajánlom neked,ez púder és alapozó egyben még korrektorra se lesz szükséged.

Nagyon erős fedésű,drogériások közt a legerősebb,és véd a kifényesedés ellen is.

DM-ben tudod megvásárolni,1500 ft körül van.

Kremmania.hu-n olvashatod el részletesen a véleményeket róla.

2013. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt a Manhattan-t régebben kiszemeltem egyszer, de rettentő sötét volt nekem. A színem a Bourjois 51-es árnyalataival passzol legjobban. Rimmel Lasting Finish legvilágosabbja is jónak tűnt. Nem tudok dönteni.
2013. márc. 25. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Én használtam már a Healthy Mix Serumot és most pedig a Flower Perfection-t használom. Nekem kevert bőröm van inkább, de eléggé hajlamos a zsírosodásra. A Flower Perfection fedése nagyon jó, viszont nekem szárít egy kicsit (persze ha aláhidratálok akkor jó), de ha neked zsíros a bőröd, akkor sztem neked ez jó lenne. Ezen kívül nagyon szép matt marad tőle az arcom egész nap. A Healthy Mix Serum-nak gyengébb a fedése, viszont az egyáltalán nem szárította a bőröm.
2013. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én most használtam el egy Bourjois alapozót és utáltam...éreztem, hogy egy tonna vakolat van a fejemen, úgyhogy otthon szórakoztam vele (próbasminkek...). Most váltottam a Garnier BB krémre és imádom, nekem is zsíros a bőröm és ez tökéletesen fed. Mindenképp használj púdert más alapozó esetén, mert az mattít és így nem fog fényleni a bőröd :)
2013. jún. 22. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem Bourjois 53 árnyalatom volt, de télen nagyon sötét volt (mert nyáron vettem lebarnulva), de anyukámnak volt 51-es ami nekem passzolt, de nem szerettem :|
2013. jún. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!