Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen márkájú, minőségi...

Milyen márkájú, minőségi sminktermékeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem ilyen rossmann-osra gondolok, hanem picit jobb minőségűekre, de aminek az ára nem 100.000-nél kezdődik. Nagyon érzékeny a bőröm, ezért szeretnék minőségi termékeket használni. 20 éves vagyok egyébként
2013. márc. 25. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a szemem és a bőröm is érzékeny sajnos. szemsminkre egyedül a maybelline az amitől nem gyulladt be (bár nem a legolcsóbb de még a belefér kategóriában van). arcra pedig a nyc alapozói és púderei jöttek be, 1000 alatt van mindegyik :) bár ha az se jó akkor vannak még az alverde sminkcuccok amik természetes anyagokból vannak
2013. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a Clinique termékeit ajánlom, én szeretem a korrektort és az alapozót is (6000-8000 Ft-ba kerülnek, de megérik az árukat).

A szememre pedig (szemceruza, szemhéjpúder) Bourjois termékeket használok, nagyon szépen lehet velük dolgozni, és tartósak. (A szemceruza 2000 Ft, a 3as szemhéjpúder 3500 Ft.)

Ezek nem olcsó termékek, de nekem mind sokáig elég, és ár-érték arányban kiválóak. Ezeknél drágábbakat viszont már nem vennék, az a tapasztalatom, hogy nagyrészt a márkát kell megfizetni (pl. Chanel)

2013. márc. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AVON ! Én nagyon imádom, nektek is ajánlom :)
2013. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én most használtam nyc-es púdert,de véletleunl elejtettem,és eltort benne a púder...Jó volt,1000ft-ért vettem,5hónapig kibírta,meg voltam vele elégedve,most viszont kinéztem egy Astor púdert,csak drágállom,mivel 3000FT,nemtudom,hogy ennyit meg-e ér egy púder....

Szempillaspirál Maybelline-t használtam,avval is megvoltam elégedve,de már fogyóban van,nincs benne sok,azt viszon még nem tudom,hogy milyet vegyek.... :)

2013. márc. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!