Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tattot szeretnék csináltatni...

Tattot szeretnék csináltatni az alkaromra kínai irásjeleket! 16 vagyok és nem tom h mennyire fáj vagy h kilehet e bírni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Hát nem kellemes, de szerintem ki lehet bírni. Mondjuk attól is függ, hogy mekkorát szeretnél, mert ha nem túl nagyot akkor az hamar megvan és szinte nem is érzed. Legalább is nekem nem volt vészes.
2009. szept. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát tod ien kínai írást szeretnék 6 betű
2009. szept. 19. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
A szines jobban fáj!
2009. nov. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zoli-dia válasza:
a helytol fugg ahova szeretned a fajdalom de ugye tudod hogy legalisan nem tudsz csinaltatni szuloi beleegyezes nelkul :)
2010. szept. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Először is tanulj meg írni, aztán majd beszélhetünk arról, hogy egy 16 évesnek nem csinálnak. Azt meg miből gondolod, hogy nem "fűszeres tonhaltekercs" lesz rád varrva.
2015. máj. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!