Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem működik a mágneses...

Miért nem működik a mágneses körömlakk sima mágnessel?

Figyelt kérdés
Próbáltam hűtőmágnessel és erős patkómágnessel is, de semmi. Pedig jó sokáig fölötte tartottam. Tudom, hogy van hozzá mágnes, talán majd meg is veszem, de nem fér a fejembe, hogy ha azzal elvileg működik, ezekkel miért nem... A vas az vas, a mágnesnek hatással kéne rá lennie. Vagy ez ilyen átverés, az az essence mágnes nem is rendes mágnes?
2013. márc. 30. 16:39
1 2
 1/16 Joy Turner ***** válasza:
71%
Azért, mert a speckó lakkhoz való mágnes egy adott mintában mágnesez. A hűtőmágnes meg nem. Hogy nem lehet erre józan paraszti ésszel rájönni????
2013. márc. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ami azt illeti, a kérdezőnek igaza van, a mágnes az mágnes... Szerintem működnie kéne, ha nem átverés lenne, hacsak nem fejlesztett ki az Essence valami nagyon speckó mágneses mezőt.
2013. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, utolsó. Lehet, hogy nem olyan csini mintákban mint az essence-mágnes, de VALAHOGYAN igenis el kéne mozdítania a vasszemcséket. Akármilyen mágnes is. Azért köszi, hogy lehülyéztél.
2013. márc. 30. 19:47
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem essenses mágneses körömlakkom van , és az működik sima hűtőmágnessel.Kb 15 ig szoktam elszámolni, viszonylag közel tartom és úgy... Nem tudom neked mér nem működik

(ja és a sima mágnessel vízszintes csíkokat húz)

2013. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez is Essence. A Cosmóhoz volt, lehet, hogy hibás? :D Pedig nem egyszer próbálkoztam. Próbáltam a körmömön, papíron, nagyon közelről, egy percig odatartva, többféle mágnessel, mindenféle szögekből... Nem fér a fejembe. Ilyen van, hogy rossz a lakk? Fel is ráztam pedig, hátha leülepedett a vas.
2013. márc. 30. 23:36
 6/16 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem sajnálom, mert sokkal jobb újságmintás manikűrt csináltam helyette, az legalább biztosan működik:D
2013. márc. 30. 23:37
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen mágneses lakkom és se hűtőmágnessel nem működik, se a hozzá kapható mágnessel:(

Nem ide tartozik, de hogy csinálod az újságmintát? Nekem nem nyomódott át rendesen a minta..

2013. márc. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kilakkoztam alapszínnel, miután teljesen megszáradt egy kevés 70%-os orvosi alkoholt öntöttem egy kis tálkába, belemártottam egy körmömet kb. 5 mp-re, rásimítottam a már széttépdesett papírdarabot és nyomtam rá vagy 20 mp-ig :) Aztán csak óvatosan lehúztam. Ezt sorban minden körmömön. Metropolból csináltam, annak pont jó az anyaga :) Fedőlakk muszáj rá, különben nagyon gyorsan lekopik.
2013. márc. 31. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Ilyen lakkot én is vettem a színe miatt. Hozzárakom az üveghez a sima táblamágnest és az üveg falához vonzza a szemcséket(aki nem hiszi, próbálja ki:)). Díszíteni viszont elég körülményes lenne vele.
2013. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ezt is próbáltam. Meg se moccant.
2013. ápr. 2. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!