Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétfőn lövettem az egyik...

Hétfőn lövettem az egyik fülembe 2 lyukat és a felső begyulladt. Alig tudom rátenni a fülbevaló végére a végét, mert úgy be van dagadva. Kammilatea jó rá?

Figyelt kérdés

félek, hogy nagyon rászorítom, de rá kell tenni a végét valahogy. mit csináljak?

köszi


2009. szept. 19. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, mert komoly is lehet.
2009. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főzzél kamillát! csökkenti a gyulladást, és menjél el az orvoshoz!
2009. szept. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt. Kivettem a belőtt fülbevalót és betettem egy normál ezüstöt (éjszakára nem hagytam bent). Rendbe jött néhány nap alatt teljesen.
2009. szept. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek a 3. lyuk gyullad be folyton, de nem hallottam, hogy kezelte volna-e... azt hiszem orvosi fémet rakott be, és attól jobban lett
2009. szept. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A felső a füled felső csücskét jelenti?


Az minden olyan ismerősömnek begyulladt, aki ilyet csinált, és begyulladt nekem is. Hónapokig tartott, mire lement. Nekem attól nyugodott meg, hogy aranykarikát tettem bele. Nem volt valami szép, de mást nem bírt.


Mikor teljesen meggyógyult, kicseréltem orvosi fémre, és most már bírja azt is.

2009. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alkohollal is törölgesd le néha.
2009. szept. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom az a lyuk már a porcban van. itt sokkal fájdalmasabb és lassabban is gyógyul be a seb.

mindenképp sterilizáld minennap alkohollal, kend be neogranormonnal de ha annyira eldurvul ink veddki, ésha összeforrt lövesd ujra. nekem is volt egyszer ilyen,nekem belilult az egész fülem:S inkább kivettem

2009. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!