Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezeljem helix piercing...

Hogyan kezeljem helix piercingemet?

Figyelt kérdés
Ma egy hete(hétfő) csináltattam helix piercinget. Az első nap kicsit érzékeny volt, a második napon már aludni is tudtam rajta. 1 napja viszont bedagadt és fáj. A dagadás miatt nehezebben férek hozzá, kevésbé tudom forgatni. Miért most dagadt be? Lehet köze ahhoz, hogy 2 nappal ezelőtt lázas beteg voltam? Mivel kezeljem?

2013. ápr. 1. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
tetran kenőcs, vagy bármilyen bőr fertőtlenítő.
2013. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jó rá :70%-os alkohol , kamillás fertőtlenítő , betadine

nem hiszem hogy köze lenne ahhoz hogy beteg voltál.

2013. ápr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Octenisept spray-vel fújd napi 2-3-szor és ne forgasd.
2013. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik helixem mindig jelez, mielőtt kijön rajtam egy lázas betegség. Már előtte pár nappal piros és érzékeny. :) Úgyhogy lehet köze a betegséghez, az immunrendszertől függ. És ezt a piercer is megmondta hogy lehet összefüggés, főként ha nem gyógyult még be.


Octeniseptet vegyél a patikában az jó rá. Vegyél hozzá gézlapot (6x6-os a legpraktikusabb) és azzal töröld le a váladékot és a koszt naponta többször.

Na használj fültisztítót vagy vattakorongot mert a szálak begyullasztják a sebet.

Kamillatea is jó rá!

2013. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!