Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, ha sötétebb az alapozóm?...

Ciki, ha sötétebb az alapozóm? Többi lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nekem nagyon világos bőröm van.És már egész bőrömhöz illő alapozót találtam.De egy nagyon picit ez is sötétebb,mint a nyakam.Ez gáz?

2013. ápr. 1. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem feltűnő a különbség, akkor nem gáz.

De ha tükörbe nézve te magad is rémesnek találod akkor inkább költsél többet egy megfelelő színű világosabb alapozóra. Mert van olyan, csak nem az 1-2000 ft-osak közt.

2013. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,igazság szerint mi internetről rendeltünk yves rocher alapozót,és nem 1000-2000 Ft,hanem drágább fajta.Mert szerinted melyik márkának van? Vagy ezekről az ázsiai bb-ről mi a véleményed?
2013. ápr. 1. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
kompenzálhatod világosabb színű púderral, én úgy szoktam. egyébként la roche posay elég jó, avonosak is jók szerintem, nagyon olcsót és kínait nem szabad használni.
2013. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szinte minden nagyobb márkának vannak extra világos színei is, MAC, Clinique, Revlon, Covergirl, talán Bourjois is jó lehet (nekem jó az 51-es a hullaszínemre), nem tudom még mi van. De akár még fehéret is lehet venni amivel bármelyiket lehet világosítani.

Az Yves Rocher ha jól emlékszem pont az a márka aminek a világos színei is mindig sötétek. Pont mint a Manhattan... ami szintén jó alapozókat csinál csak épp rossz színekben.

2013. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha simán látszik, akkor nem valami szép. Nekem is ez van sajnos, mert amiket Rossmannban meg dm-ben lehet kapni, azokból nincs világos, vagy ami világos, az rózsaszín. Netről meg nem merek rendelni látatlanban. Világosabb púder segíthet, én is úgy szoktam. Meg nem kenem az egész arcomra az alapozót, mert nekem csak az orrom (néha még az állam) környéke az nagyon durva, a többi részen meg szinte hibátlan a bőröm. Ez nagyon bevált, így beleolvad az alapozó a bőrbe, természetes a hatás és nem nem feltűnő. Igazából nekem az arccsontom alatti részen igazán világos a bőröm, de oda meg nem kell alapozó.
2013. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
57%
Nem ciki,kompenzáld világos korrektorral,vagy ha nincs elég pénzed rá,akkor kenj egy kicsit a nyakadra is! Ügyelj arra hogy rendesen oszlasd el,ne legyenek foltok az arcodon,úgy még feltűnőbb..:)
2013. ápr. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!