Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik ilyen fogszabályzó?

Létezik ilyen fogszabályzó?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már jó ideje szükségem lenne fogszabályzóra, csak mikor kissebb voltam és az ált. suliba szinte a fél osztálynak volt, nekem nem lehetett, mivel még egy csomó tejfogam volt, meg nőtt ki éppen a felnőtt... most itt vagyok 16évesen és anyuék azt szeretnék, hogy ha elmennénk a fogorvoshoz is megcsináltatnánk, viszont ebbe a korba már kissé cikinek érzem, vagyis nem is az, hanem ígyis allig van önbizalmam meg minden, meg csak nekem lenne meg ien egyébb hülyeségek... így is allig merek valakire rámosolyogni... erre apum azt mondta, hogy ezzel ne törődjek, létezik olyan fogszabályzó, amit észre se lehet venni, mivel nem a fogak elejére, hanem a hátuljára teszik fel... azt szeretném megkérdezni, hogy ilyen télleg van-e, meg, hogy egyátalán magyarországon csinálnak-e ilyet és, hogy több pénzbe kerül-e?
2009. szept. 20. 18:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szija!

Igen,létezik oylan amit a fogak hátuljára raknak. DE! ez teljesen tönkreteszi a nyelved is... főleg ezért ezt nem nagyon szokták megcsinálni. (legalábbis ahol én voltam, s en megy helyen nem csinálták meg....)

Van oylan is ami ugye átlátszó és elől van. azt is észre lehet venni de csak ha nagyon azt nézed. amúgy enm oylan vészes, ki lehet bírni azt az egy évet.

Jah és igen ami eltér az eredetitől (kerítéses xD) az mind drágább! Bár ha apukád mondta h van oylan akkor tuti kifizetnék azt is szal nyugi

2009. szept. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél színeset, az nagyon jól néz ki! mert nem megsajnálnak,hogy 'ó, szegény, fogszabályzót kell hordania..', hanem azt gondolják,hogy milyen vagány vagy
2009. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A fogszabályzó most divatos...

Egyébként van ilyen valami magyar szépségkirálynőnek van ilyen vagy nem tudom, de nem ajánlom...

Inkább csináltass fehér fogszabálzót az 1-2 méter távolságból már nehéz észrevenni :)


vagy cináltathatsz szineset az sokaknak tetszik a fogszabályzó már régen nem annak a szimboluma hogy lúzer valaki, sőt már menő!

2009. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

milyen a színes fogszabályzó?

mert nekem is van de nekem ezüst én is átlátszót akartam de abba a drót ezüst és nagyon hülyén néz ki

az osztályomba nekem van egyedül de én szeretem pedig nekem is kevés önbizalmam van

2009. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

ELső vok!

A színes az olyan h a simára iylen kis gumiszerű valamit huzogatnak rá és akkor ott szíens lesz XD nemtom máshogy leírni.... egyik osztársamnak oylan volt minden húzásnál cseréltette a színeit :P

amúgy utolsónak nemigaz h az átlátszóba ezüst a drót! mási kosztársamnak oylan volt d enem votl az ezüs tszínű!!!!

2009. szept. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a fogszabályzók,igaz nincs rá szükségem,de szerintem aranyos is tud lenni amikor ki villan
2009. szept. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A belső oldalas fogszabályzóknak sztem még az is nagy hátrányuk, hogy selypít tőle az ember. Ami azért nagyon önbizalomromboló tud lenni. Nekem volt porcelán kívül, tényleg alig látszik (igaz, az elején azzal is volt egy kis beszédhibám, mert kényelmetlen volt, de azt legalább meg lehet szokni, és utána elmúlik).
2009. szept. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én is ilyen belsőt szeretnék,de mennyibe kerül?:S
2009. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
éééén már alig várom, hogy feltegyék:)) sima ezüst színü lesz mert apám nem fizeti ki a drágábbat ami már jobban néz ki:( de nem baj már komolyan alig várom:)))
2009. szept. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

énnekem is olyanom lesz vmi belső

csak nemtudom h pontosan milyen

mert ha téleg nem lehet tőle beszélni akkor nem akarok olyat:S de ha csak egy sima kis hid ami ráfeszül a szájpadlásra és van 2-2 csvaar a fogamon az okés. szoval én is filózok mert nemtudom h mien is valojában

2009. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!