Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha anyu nem...

Mit csináljak ha anyu nem engedi hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
Ha úgy megyek el valahova otthonról hogy nincs otthon akkor szoktam csak sunyiba kisminkelni magam, de sose engedi hogy sminkkel kimenjek az utcára. mit csináljak?:||

2013. ápr. 6. 21:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
ha az én lányom már ennyi idősen csak sminkkel érezné jól magát, akkor végképp nem engedném neki...
2013. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó így van! Ott már rég baj van…
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj már olyan buta liba lenni mint a többi akik csak smink segítségével tudnak szépek lenni
2013. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Egy kis szempillaspirál még oké, de a szemceruza szerintem felesleges.

Èn is 13 vagyok. Van egy osztálytársam aki először körmöt festett, aztán magassarkúban kezdett el járni, áttért a műkörömre és mostmár homlokig rózsaszín a szem, orrtól füleg pedig szemceruzás....inkább ne akarj ilyen lenni.

Szempillaspirált használj nyugodtan; de a szemcerkát hanyagold.

2013. ápr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Na szóval... nem érdekelnek ezek a lenéző hozzászólások..de most komolyan mi baja lenne a bőrömnek? főleg hogy a szempillaspirál nem is a bőrömön van de mindegy. nyilván nem bolti 200Ft-os vackokat használnék, amiktől tényleg tré lesz később a bőröm. Egyébként suliba nem sminkelném magam.
2013. ápr. 6. 22:10
 16/24 A kérdező kommentje:
Na én azért a műkörömig meg szemöldökig rózsaszín sminkbe, magassarkúba ki nem mennék az utcára:D
2013. ápr. 6. 22:12
 17/24 A kérdező kommentje:
11-ik miért nem?:) azért se érezze jól magát, mert a Kedves anyukája megtiltja? ez így kicsit érdekes...:)
2013. ápr. 6. 22:13
 18/24 anonim válasza:
Szerintem semmi gond nincs azzal ha ennyi idősen egy kis visszafogott sminket teszel fel, az szerintem szép :D, de ha neked ez ilyen fontos akkor beszélj anyukáddal, vagy ha mész el akkor menj be valami plázának a mosdójába, mekibe vagy egy barátnődhöz és sminkeld ki magad ott.
2013. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon elkeserednék ha a lányomnak ennyi idősen már ilyenen járna az esze. Szerencsére nekem magamtól sem jutott eszembe. Ha nem engedi nem engedi ez van.
2013. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk általánosban nem is lehetett sminkelni. Ha valakin észrevették, jó esély volt rá, hogy lemosatták vele. És ez nem 20-30 évvel ezelőtt volt.

Ha nem suliba mész, nem hiszem, hogy olyan nagy probléma lenne, hogy felteszel egy spirált szolídan, bár teljesen feleslegesnek tartom ilyen korban. Hozzáteszem, a legtöbb lány a te korodban nem tudja normálisan sminkelni magát, feltesz 2-3 réteg spirált, csomós az egész és ez nagyon gáz.

2013. ápr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!