Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak ha anyu nem...

Mit csináljak ha anyu nem engedi hogy sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
Ha úgy megyek el valahova otthonról hogy nincs otthon akkor szoktam csak sunyiba kisminkelni magam, de sose engedi hogy sminkkel kimenjek az utcára. mit csináljak?:||

2013. ápr. 6. 21:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
13 éves vagy, hallgass anyukádra, jót akar neked.
2013. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Sziaa

12-13 évesen anya nekem se engedte hogy sminkeljem magam, csak akkor ha itt volt valamelyik barátnőm, vagy esetleg ha olyan esemény volt.. Viszont 15 éves koromra már rendszeresen sminkeltem magam, használtam tust, szempillaspirált, alapozóm is volt.. Nem szólt semmit akkor már, és így utólag visszanézve tényleg igaza volt abban hogy 13 évesen ne sminkeljem magam.

Várj egy kicsit, és mondjuk kérd meg hogy nyáron kicsit hagy engedje, meg mondjuk menjetek együtt beszerezni smink cuccokat, szerintem annak még örülne is, hogy bevonod őt és tanácsokat kérsz tőle. :) Hajrá!

2013. ápr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)


16 vagyok. 3 éve sminkelem magam. Anyum sose szólt bele, magam jöttem rá első nap után, hogy monoklis lett a "smink" mert hülyén kentem fel. Aztán valahogy itthon hétvégén kisérleteztem. :) Szerintem először próbáld meg a barna szemcerka - fekete spirál kombinációt. 15 évesen kezdtem el a szemhéjfestéket (régi She termék, nagyon szép tripla csomagba volt egy világos rózsaszín ami bírta rajtam.) és most egy essence(így írják?) 4es pakkot használok ilyen szép természetes barna színekkel, illetve egy Manhattan-es korrektort, de elsőre Maybelline-t használtam és az jobb volt milliószor. Elsőre szerintem ahogy próbálod ruházz be ilyen olcsóbb cuccokra, és úgy haladj a drága felé, mert hidd el egy rossz szemceruza elsőre nagyon rossz :/ (kemény/folyik/túl puha/stb.)

Alapozót NE használj, ha jön a patti akkor max. korrektort. Az alapozótól könnyen ki lehet pattogni, és nehezebb leszedni a ragyákat.

És este MINDIG mosd le a sminket!:)

Ha a szempillád nem bírja a spirált (nekem anno egyiktől picit elkezdett ritkulni) akkor a patikába 300-400 Ft a ricinus olaj, azzal kend be és nem lesz baj, meg nőni is fognak picit ha rendszeresen kened :)

De tényleg, hidd el jóindulatból mondom, hogy 14-15 éves korodig ne nagyon ess túlzásokba. Gondolom 7.-es vagy, majd jövőre vagy utána kezdj el sokkal többet kenni. Ilyenkor még elég egy leheletnyi smink. Csini leszel azzal is:)

2013. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat, anyuval megbeszéltük!:)
2013. ápr. 10. 21:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!