Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit tegyek ha egy kicsit...

Mit tegyek ha egy kicsit sötétebb árnyalatú alapozót vettem, mint a bőröm?

Figyelt kérdés
Vékony rétegben rakom fel az arcomra, de a pattanást nem nagyon takarja..
2013. ápr. 7. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Add el és vegyél olyat ami jó. Vagy vegyél világosabbat mint ami kell és keverd a kettőt.
2013. ápr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De sajnos már nem tehetem.:(
2013. ápr. 7. 11:31
 3/7 A kérdező kommentje:
és ha egy kicsit kinyomnék és azt összekeverném testápolóval?
2013. ápr. 7. 11:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

bőrhibákra korrektor kell először.

az alapozót meg tedd el nyárra, úgyis barnább leszel, és most begyél egy világosabbat.

ha krémmel kevered, ugyanolyan sötét lesz, csak még rosszabb fedéssel, foltosan tudod majd felvinni, és testápolót amúgy se kenj arcra, mert kiüti a bőröd könnyen. arcra arckrémet kenj.

2013. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De most nem tok másikat venni..:(
2013. ápr. 7. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt a problémám, sajnos nem találtam rá jó megoldást. Úgy voltam vele, nem baj, jön a tavasz, megfog a nap, szebb színem lesz és már rögtön jó is lesz az alapozó. De nagyon nincs szerencsém, így hogy a nap sem süt, nem tudom mikor fogok egy kicsit is barnulni. :D


Én próbáltam arckrémmel keverni, valamennyivel világosabb lett ugyan, de borzalmas volt. Nehezebb volt felvinni, és ragacsos érzést hagyott maga után, pedig se az arckrém nem hagy ragacsos érzést máskor, se az alapozó, csak a kettő együtt. A fedése meg nagyon gyenge lett.

Szóval ezzel nem nagyon lehet mit csinálni. :S


Viszont abban igaza van az előző kommentelőnek, hogy pattanást nem alapozóval kell elfedni, hanem korrektorral. A korrektorok általában jobban is fednek, pont azért, hogy a bőrhibákat eltüntessék.

2013. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aham..oké :)
2013. ápr. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!