Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó lenne jó...

Milyen alapozó lenne jó nagyon világos, kissé heges bőrre?

Figyelt kérdés
Főleg oldalt vannak hegek és a homlokomon (a pattanások miatt) és nagyon zavarnak. Szeretném őket eltüntetni. Korrektort használok, de az nem fedi be teljesen az arcomat. A folyós alapozókat nem igazán szeretem, bár lehet, még nem találtam jót. A legtöbb alapozóval az a bajom, hogy nagyon elüt a bőröm színétől, és nem fedi be rendesen a hegeket, pattanásokat. :S

2013. ápr. 7. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nagyon világos a bőröd, akkor a drogériákban nem nagyon fogsz sajnos megfelelő színt találni. :S Velem ugyanez van. Amit mondtak, hogy jó világos, a Catrice Infinite Matt alapozó (folyékony). Én még nem tudtam kipróbálni, mert a városban sajnos nincs Catrice a Rossmannban. Ha rózsaszínes alaptónusú a bőröd, akkor még a Max Factor Color Adapt Ivory viszonylag világos.
2013. ápr. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon köszi! :) Itt van Rossman, szerinted kérhetek segítséget az eladóktól is? :)
2013. ápr. 7. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
A Catrice és a Color Adapt színei tényleg egész jók, de nekem nem fedte el a hegeket egyik sem. Amivel most meg vagyok elégedve az a Bourjois Flower Perfection. De ha száraz a bőröd akkor nem hiszem hogy ez jó.
2013. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!