Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Köldök piercing mennyire fáj?

Köldök piercing mennyire fáj?

Figyelt kérdés
nektek tetszik egy lányon ? Mennyire fáj ? A fájdalomküszöböm elég magas..:) 6 fülbevalómvan 3at én szúrtam meg sem éreztem+1 porcba :) 13/L

2013. ápr. 1. 22:56
 1/8 Alexandra0908 ***** válasza:

Abszolút kibírható.Ha a füledben nem volt probléma akkor ez sem lesz gond. :)

Nekem sem a szúrás fájt,hanem az,hogy utána begyulladt...

2013. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen? Korai... De amúgy jobb szalonokban lehet kérni érzéstelenítést. De kibírható szerintem anélkül is. Egy pillanat alatt meg van.
2013. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 semmi válasza:

Ne aggódj nem fáj, vagyis nekem nem fájt mert a bnőm nagyon szoritotta a kezem :) Csak utána fog amig gyógyul :/ persze ha rendesen ápolod nem lesz semmit gond ;)

Amugy nekem nagyon tetszik :) szerintem szexi, úgy veszem észre h a korombeliek is ezt gondolják... :D

én 8 hónapja szúrattam *-*

15L

2013. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szerintem meg szánalmas...minek kell 13 évesen ???teljesen felesleges. szép cuki szexi ...de 13 vagy...nem a tanulásra kéne koncentrálnod,minthogy ilyen hülyeségekre???

N/28

2013. ápr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Igazad van utolsó! :) Felesleges, ha 3 év múlva is szeretnél majd csináltasd meg. Nekem is 14 éves korom óta tetszik, 19 múltam amikor megcsináltattam. Szalonban szúrták, de nem volt elérzéstelenítve. Mit ne mondjak, fájt azért. De nem gyulladt be, és imádom most is :)


21L

2013. máj. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tanulásnak és egy piercingnek nem értem mi köze van egymáshoz... :)
2013. máj. 11. 22:49
 7/8 anonim válasza:
Az hogy nem ilyenen kellene még gondolkoznod 13 évesen. Te gy kislány vagy, ha tetszik ha nem. Az utolsó voltam
2013. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már elég régóta szeretnék ahhoz hogy csináltassak..:) és ha megunom majd kiveszem. Miért lenne szánalmas 13 évesen?:DD attól hogy van egy piercingem még tudok a tanulásra koncentrálni:))) amúgy megcsináltattam és imádom:))
2013. jún. 26. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!