14 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Üdv a kérdésem az lenne, Budapesten illetve környékén van olyan hely, ahol 18 év alatt tetoválják az embereket? Régen úgy halottam, mintha tiltva lett volna ez, de ma nem tudom, hogy mennek ezek. Illetve lehet-e valami komolyabb gond, abból, hogy ilyen fiatalon (akkor már 15 leszek) tetováltatnék az alkaromra? És körülbelül milyen árban lenne ez? [link] Bal karomra szeretném körülbelül az alkarom felétől a csuklómig.

2013. ápr. 13. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Ki fognak röhögni, nyugi, nem kell attól félned, hogy 19 évesen felakasztod magad, mert 14 évesen hülye voltál, mert 16 év alatt nem vállalják el.:]
2013. ápr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Pedig ismerős ha jól tudom szintén 14 évesen csináltatott a csuklójára egy tetoválást. Találtam pár oldalt multkor, ahol azt írták 18év alatt csak szülői beleegyezéssel és ottvolt mellette egy letölthető dokumentum amit a szülőnek kellett kitöltenie.
2013. ápr. 13. 20:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, de az 16 év fölöttiekre vonatkozik, és akkor is ott kell lennie a szülőnek, nem csak egy kamu aláírás kell.

Amúgy ne legyél már ilyen hülye, kérlek, imádom a tetoválást, de 14 évesen egy ilyen SEMMITJELENTŐT ne, kérlek, ez undorító, gyűlölni fogod magad érte, még nem vagy elég érett[jó na, nem ismerlek, de minden tinédzser azt hiszi magáról, hogy érett], szóval a saját érdekedben, felejtsd el, majd ha 4 év múlva is úgy kelsz fel, hogy ezt akarod, akkor csináltasd meg..

2013. ápr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem mondom magam érettnek, egy átlagos 14 éves vagyok. Számomra az sokatmondó mert a példaképemnek a mondhatni beceneve-logója. És abban a sportban versenyez amit ha lehet életem végéig fogok nézni. Jó lesz akár 70 évesen is leülni a tv elé, úgy hogy ott van az egykori kedvencemnek a neve.
2013. ápr. 13. 20:58
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Akkor nem tudsz várni 18 éves korodig?:)
2013. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Várhatnék, de valószínűleg nem fogok. Megvárom a 16-ot és csináltatom is :)
2013. ápr. 13. 21:11
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Raikkönnen,ha jól látom :)... Lehet h 10év múlva már egyáltalán nem lesz a példaképed...nemhiszem,hogy ennyi idősen ez létfontosságú lenne,legalább a 16-ot várd meg.
2013. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 SzilKa ***** válasza:
77%

Normalis szalonban 16 ev alatt nem tetovalnak, 16-18 kozott pedig szuloi beleegyezessel csak.


Nyilvan van egy csomo hulyegyerek, aki vesz a netrol valami gagyi kinai tetovaloszettet es nulla tudassal barkire elvallal barmit, de az olyan is lesz, illetve orulhetsz, ha nem kapsz el valami cuki fertozest amellett, hogy ronda lesz a tetovalasod.


Legalabb a 16-ot vard meg es megbizhato helyre menj.


Aztan ugyis rajossz, hogy mar egy ev alatt is megvaltozik az izlesed es orulni fogsz, hogy nem volt ra lehetoseged, hogy felvarrasd.


Egy tetovalo

2013. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az első tetoválásodat alkarra csináltatni elképesztő baromság, egy életre megbélyegzed vele magad. gyerek vagy még, bármi lehet belőled, szerintem te sem örülnél annak ha nem lenne jövőd egy adott szakmában, mert ennyire látható helyen van a tetoválásod. jobb helyeken ezt meg sem csinálják neked (a sufnitetoválók meg a középszar szalonok kivételével). 18 év alatt pedig kell mindenhol a szülői engedély, amit a szülő személyesen ott a szalonban kell hogy írásba adjon. de a lényeg az, hogy esélytelen hogy egy színvonalas helyen ezt neked megcsinálják.
2013. ápr. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem tudom te ebből hogy vetted ki, hogy Raikkönen, de az van oda írva, hogy Iceman...amúgy nem értem mi lényege lenne ezt magadra tetováltatni de ha szeretnéd hajrá..amúgy szerintem nem vállalnák be
2013. ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!