14 évesen tetoválás?

Figyelt kérdés
Üdv a kérdésem az lenne, Budapesten illetve környékén van olyan hely, ahol 18 év alatt tetoválják az embereket? Régen úgy halottam, mintha tiltva lett volna ez, de ma nem tudom, hogy mennek ezek. Illetve lehet-e valami komolyabb gond, abból, hogy ilyen fiatalon (akkor már 15 leszek) tetováltatnék az alkaromra? És körülbelül milyen árban lenne ez? [link] Bal karomra szeretném körülbelül az alkarom felétől a csuklómig.

2013. ápr. 13. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Csak úgy mellékesen megjegyzem bármilyen hihetetlen de 14 évesen én is rengeteg dolgot imádtam, amire azt hittem, hogy na majd mindig szeretni fogom, most több mint 10 évvel később meg már teljesen más dolgokat szeretek. Úgyhogy szerintem jegeld a témát minimum 20 éves korodig...
2013. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

csak amatőr tetováló fogja neked vállalni aminek elég súlyos következményei lehetnek

elkapsz valami elég durva betegséget, mondjuk Hepatitis C-t

elfertőződik a tetoválásod, mert nem voltak megfelelő higiéniai körülmények (keress rá, hogy hogy néz ki egy begyulladt, elfertőződött tetoválás)

és lehet h 5 év múlva égni fog a fejed miatta, és rengeteg pénzt fogsz áldozni a leszedetésére

2013. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
én 15 vagyok és van tetoválásom de egy jelkép ami a halott apámat jelképezi
2013. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Amúgy én is 14 vagyok és nekem is van a csuklómon tetoválás!!

Megcsinálják 16 év alatt is.!! Egyébként nem teljesen BP környéke,de ha jót szeretnél Balatonföldvárra menj a Mad Joe-ba mert gyönyörűen dolgozik,és az még csak plusz,hogy rohadt jófejek a srácok.!!

2014. júl. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Megcsinálják :) én 2 napja csináltattam egy Magyarország feliratot az alkalomra. Bementünk meg sem kérdezte hogy hány éves vagyok, annyit kérdezett hogy hová szeretném és hogy mit másnap reggelre kaptam is időpontot és megcsinálta :) És nem sufnitetkós volt :) 15/f
2015. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 lampertmátyás válasza:
15 vagyok spanom maszekban megcsinálta fertőtlenítővel vazelinnal fóliával és bephantennel. Jól néz ki. Illetve a mai világba már leszedik ha megunom el lehet fedetni vagy tovább lehet extrázni nem kell ennyire túlpörögni csinálja a gyerek ha akarja ha nem tetszik neki akkor jó pénzért leszedik vagy elfedeti azt csao
2019. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!