Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek lenne igény egy...

Szerintetek lenne igény egy "profi" Avonos webshopra?

Figyelt kérdés
Ahogy körülnézek a neten, látok ugyan jó pár Avonos webshopot de vagy katalógus áron, vagy még drágábban árulják a termékeket...az oldal kinézetéről és szerkesztéséről meg már ne is beszéljünk. Szerintetek lenne igény egy új, profi, kedvezményekkel teli webáruházra? Ti vásárolnátok?

2013. ápr. 14. 01:14
 1/7 anonim ***** válasza:
napersze + postaköltség, tehát ugyanott vagy. vaterán sokszor féláron dobálják a cuccokat
2013. ápr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Egyébként egy profi webshop olyan 200 ezer körül kezdődik árban.
2013. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Postaköltség bizonyos összeg felett úgyis ingyenes, plusz ott a Pick Pack pont, az egészen korrekt áras, meg a többi futár.. Ha állandó kedvezmény lenne, katalógus ár alatt szerintem nem rossz ötlet. Egyébként tudom, hogy onnantól kezdődik, de azt máshogy oldjuk meg.
2013. ápr. 14. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a vaterán én is féláron dobálom a cuccokat.. sőt, néha még alatta is. De ott meg ott a jutalék..stb.
2013. ápr. 14. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
ja, csak webshop üzemeltetése hivatalosan kicsit bonyolultabb, mint egy vaterás aukció.. sokkal több kiadásod lenne, mint most a juti miatt :D
2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Van a családban könyvelő, közgazdász és ügyvéd is. De köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 15. 00:47
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor nem értem, miért lenne nagyobb biznisz, főleg úgy, hogy minden sarkon van már egy koordinátor, akinek a lakásában van egy cuccokkal plafonig zsúfolt szoba, és mindegy mennyiért, de ideadja. sajnos az avon már igy nem biznisz.
2013. ápr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!