Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha új szakmát akarok tanulni...

Ha új szakmát akarok tanulni 38 évesen, külföldi munkához, melyik legyen inkább: klimaszerelő v profi hegesztő? Melyikre lesz nagyobb igény a következő 10 évben?

Figyelt kérdés
Erős felsőfokú angoltudásom van, és a munkaügyi központ által szervezett tanfolyamra akaork járni hogy utána legyen pénzem.
2012. jan. 2. 23:00
 1/3 anonim válasza:
Szerintem a hegesztő érné meg a legjobban, de ha saját zsebből fizeted az elég drága mulatság lenne. Nem tudom, hogy a munkaügyi központok indítanak-e hegesztő képzést. Elég felkapott szakma lett és ezáltal elég drága, de nézz utána, hátha szerencsével jársz. A klímaszerelő sem lehet rossz alternatíva, de gondolom azzal inkább városban lehet jobban elhelyezkedni. Mindenesetre sok sikert kívánok!
2012. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te nem is tudod ezeket az infokat? Van a münkaügyi központnak egy Excel dokumentuma és ott ez van: Elektroda hegesztő képzés Tüv minsősítéssel 1150 óra. Annyi idő alatt összehegesztem a Lánchidat az Erzsébethíddal! Csak mi van ha a munkáltató mondjuk aluminium vagy WIG hegesztőt akar?
2012. jan. 3. 15:37
 3/3 anonim válasza:
Szerintem azt előre megtudod nézni, hogy milyen papírok kellenek, milyen minősítéseket vár el a munkáltató.
2012. jan. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!