Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Első fülbevaló, lövés vagy...

Első fülbevaló, lövés vagy lyukasztás?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék fülbevalót, mindig nagyon tetszett, csak a szüleim nem engedték! Mostmár ha szeretném lehet fülbevalóm, ki szeretném lövetni a fülem, de félek, hogy fájni fog. Inkább lyukasszam ki itthon steril tűvel? 12/L

2013. ápr. 14. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt mondjak h lyukasztani jobb. De sztem ne csinald otthon magadnak . Inabb lovesd ki. Nkem is ugy lesz a bal fulembe a2. Es a 3. Lyuk :D . 12/l
2013. ápr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne otthon csináld magadnak, mert még bajod is lehet belőle. Én a lövetést javaslom, én is nemrég voltam, előtte féltem, de alaptalanul, egyáltalán nem fájt, kicsit égetett de azt meg el lehetett viselni. :D Már sok ékszerbolban is meg tudod csináltatni olcsón, szerintem inkább bízd magad szakemberre minthogy otthon csináld magadnak. :) 17/L
2013. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
NEM SZABAD LÖVETNI! megsérülnek a szövetek, csak is lyukasztani!
2013. ápr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Az előttem szólóknak igazuk van. Kivéve az utolsónak. Nyugodtan lövesd. Én kedden voltam +2 lyukat lövetni a jobb fülembe, és egyáltalán nem fájt. Csak a kattanást hallottam.
2013. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, én is arra gondoltam:) az a baj, hogy a szüleim temészetgyógyászok, és el akarnak vinni valami akupunktúrás valakihez, hogy biztosan ne szúrjanak át vmi pontot:s bár szerintem kiharcolom hogy ne csináljanak belőle felhajtást:)
2013. ápr. 14. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
cseszed nem a fájdalomról beszélünk..:D
2013. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy a szüleidnek nincs igazuk valahol (második lyuknál ugyanezzel jöttek nálam is, végül elvállaltam a felelősséget, nem lett semmi bajom persze), viszont majdhogynem minden lánynak ki van már lyukasztva a füle manapság...


Másikra áttérve, nekem borzasztó tűfóbiám van, ezért lövettem (logikus ember vagyok, kb ugyanaz, csak nincs a dologban tű :D) kozmetikusnál, egy ezres volt fülbevalóval együtt, egyáltalán nem fájt, csak egy nagy kattanást hallani. Szúráshoz még nem volt szerencsém, és igyekszek elkerülni. :D Persze helixet már csak szúratni én is, de azt úgyse engedik.. :D

2013. ápr. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
lövés!! mert hamar túl leszel rajta és nem fáj, csak egy picit ég, és bepirosodik.. egyáltalán nem meg tönkre a szövet.. az egyik fülembe 3 lyuk van és a fülem ugyan olyan mint 3-4 éve. semmiképp se csináld otthon.a kozmetikus jól tudja hogy hová kell. egy pár lövés ahol én csináltattam ott 2500.(:
2013. jún. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!