Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manhattan Clearface termékekrő...

Manhattan Clearface termékekről mi a véleményetek? Az alapozó+kompakt púder érdekelne elsősorban. Még nem sikerült megtalálnom az "igazit"

Figyelt kérdés
Ja és ti hol és mennyiért vettétek? Köszi előre is!
2013. ápr. 15. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Arra emlékszek hogy a Müllerben többszáz ft-al olcsóbb az alapozó mint máshol, szóval ott érdemes megvenni. Nagyon jó a fedése, tökéletesnek mondanám, mattít is, imádnám... ha lenne belőle világos árnyalatban. De a legvilágosabb is ilyen durván szolibőrre való. Legalábbis magamon így láttam.
2013. ápr. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a stiftes korrektort próbáltam, de az valami borzalom. Tiszta zsíros, ragacsos volt, nem fedett szinte semmit, és olyan orbitális nagy gyulladt pattanások jöttek ki tőle az arcomon, hogy csak néztem. Repült is a kukába, pedig nagyon ritkán dobok ki sminkcuccot, inkább el szoktam használni, még ha nem is jön be annyira. A krémmánián viszont a púderről és az alapozóról nem írnak rosszakat, úgyhogy lehet érdemes kipróbálni, ha van belőle a bőrszínedhez passzoló.
2013. ápr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!