Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » FIÚK, (lányok), melyik tetszik...

FIÚK, (lányok), melyik tetszik jobban? A tökéletesre alapozott-púderezett-pirosítózott arc, amin egy pattanás vagy bőrhiba sem látszik, vagy ha a csaj semmi sminket nem visel, és így látszik, hogy kicsit piros az orra, ha náthás, stb?

Figyelt kérdés

Mert a nagyon kisminkelt lányokat állja körbe,bálványozza a legtöbb srác, meg pl Megan Foxot, aki hát nem egy természetes szépség... De mikor felrakok alapozót, korrektort, stb, és TELJESEN sima az arcom, kevesebben néznek meg az utcán, kevesebb bókot kapok... Melyiket preferáljátok?

LÁNYOK, írjatok személyes tapasztalatokat is, légyszi!!

16



2013. ápr. 14. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez h*lye kérdés, mert szerintem mindenkinek az első változat tetszik. De ha szép az arcod, akkor felesleges az alapozó.
2013. ápr. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet mert véget ér a nyakadnál az alapozó, és ez látszik:D
2013. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én eléggé ritkán sminkelem magam, csak szempillaspirált teszek fel hétköznap, de ha a barátaimmal találkozok akkor erős sminket használok, és ha erős a sminkem sokkal többen néznek meg, rám is köszönnek az utcán stb. de nem egy srác mondta már nekem h szerinte undorító az erős smink és nagyon mű hatása van, szóval szerintem egy kicsi alapozó és korrektor még elfér, de úgy sem fogsz mindenkinek tetszeni, mert vannak akiknek tényleg az erős smink jön be, szerintem úgy sminkelj ahogy te jónak látod :D
2013. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én csak szempillaspirált, színezett hidratálót korrektort és színtelen ajakápolót használok. Aki nem tudja, h sminkeltem, észre sem veszi.

Alkalmakkor szoktam feltenni púdert, ritkábban rúzst, de akkor sem viszem túlzásba.

Szerintem a legszebb a natúr smink.


19/L

2013. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ápolom mindig az arcom, hogy ne legyen szükségem alapozóra. :) Ettől függetlenül néha teszek fel por alapú alapozót, ha vam rajtam valami szembetűnőbb bőrhiba. A barátom utálja az alapozór, ezért is ápolom mindig az arcomat, hogy ne legyen rá szükséfen. Télen viszont bármennyi alapozó is van rajtam, akkor is látszik, hogy nagyon piros az orrom.
2013. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a nátha majd elmúlik, ezért ne alapozd le az egész fejed, mert úgyis leszeded a zsebkendővel az alapozót. A sminktelen szép arc mindig szebb, főleg, hogy profi sminket kevesen tudnak csinálni.
2013. ápr. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem a tökéletes smink jobban bejön, és sztem a legtöbb férfi így van ezzel. hiába mondja mindenki h fő a természetesség, ez csalóka dolog, mert nekünk fiúknak a természetes hatású smink pont olyan mintha vki nem sminkelne... igazából van akinek az erős smink nem tetszi (nekem spec azzal sincs bajom), de a természetes hatású annak se tűnik fel.


ja és lehet h nem vagy túl profi, ezt is tanulni kell sztem, látok tizenéves lányokat akik gondolom először kenik ki magukat, és úgy néznek ki mint egy bohóc :/ vki meg olyna ügyes h tök átlagos kinézű csajból full top csaj lesz.


egyébként a smink egyfajta igényesség is sztem, főleg ha náthás v kialvatlan vki, és nem akar rosszul kinézni... de azért ebben is a mértékletességet preferálom, a kevesebb néha több, meg hát kell némi stílusérzék is...

2013. ápr. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!