Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hétköznap mindig ugyanúgy...

Ti hétköznap mindig ugyanúgy sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 21. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Én teljesen ugyanúgy. Sehogy.
2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hétköznap, hétvégén, munkába, barátokkal, vásárláshoz

mindig ugyanúgy.

különleges alkalmakkor másképp, de akkor is csak finom módosítások, nem teljesen máshogyan. vagy ha épp olyan a hangulatom néha

2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig. Néha rakok pirosítót, néha nem. Néha van tusvonal, néha csak szemceruza az alsó pillasorhoz, néha csak spirál. Hangulat és időfüggő.

21l

2013. ápr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem.Szeretek a színekkel játszani,és mindig kicsit másképp festeni.
2013. ápr. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, én elég változatosan szoktam. Néha rúzst használok, máskor szájfényt vagy csak ajakápolót, szempillaspirál mindig van rajtam, de a szemhéjpúder színével és a színkombinációkkal sokat variálok (már ha van rajtam szemhéjpúder), szinte sosem csinálok 2 egyformát (pedig az élénk színeket alapból kerülöm), néha bronzosítót használok, máskor pirosítót, mikor mihez van kedvem, sokszor egyiket sem. Már az alap is mindig más, van, hogy BB krémet használok púderrel és korrektorral, máskor alapozót csak önmagában, megint máskor másik alapozót korrektorként, utána alapozót púderrel, stb. A végtelenségig tudok variálni. :D
2013. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, mert alapból nem használok sok sminket. bb krém, púder, és szempillaspirál.

szemhéjpúdereket nem szeretem, szájfényt, rúzst max sátoros ünnepek alkalmával kenek fel, és a pirosító is elég idétlenül állna rajtam sztem :)


inkább a hajammal szoktam variálni. az alap sminkem nélkül az utcára sem megyek, félek, sokkolnám az embereket a látvánnyal :)

2013. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!