Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mac Face and Body alapozótól...

Mac Face and Body alapozótól vélemények?

Figyelt kérdés

Szeretném megrendelni mert elég jó dolgokat olvastam róla, de érdekelne mások véleménye is!

Amit tudni kell: problémás az arcbőröm de nem mondanám vészesnek és elég tágak a pórusaim, mellesleg kombinált arcbőröm van tehát sokszor zsíros és száraz egyszerre.. :s

És ami még érdekelne hogy az NC 15-ös színt tudom csak rendelni, és hogy a színről mik a vélemények :)


2013. ápr. 24. 17:33
 1/2 A kérdező kommentje:
valaki véleményt !!!!!!!!!!! nagyon fontos lenne!
2013. ápr. 29. 21:38
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát... ez rengeteg dologtól függ. A problémás arcbőrre azt tudom csak mondani, hogy mindenkinek máshogy reagál a szervezete az anyagokra. Általánosítást senki sem tud mondani, mert amitől pl. az én bőröm sérül, az lehet, hogy a tiédnek jót tesz. A színárnyalatok pedig a bőröd színétől is függnek. Pl. ha nagyon fehér vagy és egy kicsit bronzosabb árnyalatot rendelsz, az igen csak furán fog kinézni rajtad. Arra ügyelj, hogy a bőröd színétől ne nagyon üssön el!

Ezt igazából csak úgy tudod megtapasztalni, ha megrendeled és kipróbálod. Vakon nem lehet semmibe sem beleugrani, mert mint mondtam, mindenki más, nincs olyan termék, ami ugyanúgy mutatna két emberen, a két embernek egyformán jól állna és nem roncsolná a pórusait.

A tág pórusokra inkább egy direkt erre a célra tervezett alapozót rendelnék, ugyanis már minden féléket lehet találni akár újságokban. A problémás arcbőrökre fejlesztettek ki krémeket, alapozókat, amelyek állítólag kímélik a bőrt. Tulajdonképpen ezeket még én sem próbáltam ki, tehát én most csak tippeket adok, de sok újságban utána nézhetsz, vagy esetleg a neten.


Szóval én csak azt tudom ajánlani, hogy rendelj egy mintát, ne egyből egy egész csomagot és hogyha a minta megtetszett, akkor megveheted. Hajrá! :)

2013. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!