Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Amióta a barátnőmnek nyelv...

Amióta a barátnőmnek nyelv piercingje lett tökre selypít. Ez mással is előfordult már? Írjatok tapasztalatokat! én is szeretnék nyelv pc-t de félek h velem is ez történne

Figyelt kérdés

2013. ápr. 24. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki selypít utána. Valaki aztán idővel megtanul normálisan beszélni vele, de sokan nem.
2013. ápr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
70%
Nekem 6 éve van.Amikor megcsináltattam nyilván sejpítettem én is mivel bevolt dagadva a nyelvem,plusz van egy idegen tárgy a nyelvben amit meg kell szokni.Nyilván ez hatással van 2-3 hétig a beszédre is.Amint begyógyul nem lesz semmi beszéd hiba.(persze csak ha olyan helyen csináltatod aki ért is hozzá,és nem fertőzödik el.)
2013. ápr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
1-2 hétig normális, utána megszokja az ember hogy ott egy idegen tárgy, és akkor tud normálisan beszélni megint. ha hetek után sem javul, akkor rossz helyre szúrták az ékszert, ez főleg akkor fordul elő, ha az illetőnek rövid a nyelve. ilyen esetben nem is lenne szabad beszúrni az ékszert, mert csak gondot okoz és útban van, de a legtöbb szalonban ezzel nem törődnek, vagy nem is tudja a piercer hogy mit csinál. nem garancia a profizmusra az, hogy valaki munkát adott neki, erőteljesen protekciós szakma. :)
2013. ápr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!