Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék köldök piercinget....

Szeretnék köldök piercinget. Fáj nagyon mikor szúrják? Eléggé félek tőle.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 24. 21:18
 1/10 acelsziv ***** válasza:
83%
Ne aggódj. Azért szól olyan hangos zene, hogy kinn ne hallják az ordítást.
2013. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hééé.. ez gonosz volt. :D
2013. ápr. 24. 21:51
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyugi, nem vészes egyáltalán. Kicsit fáj, amikor átszúrják, ennyi. Egy pillanat az egész. :)
2013. ápr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
65%
remélem, vetted a poént :)Sztem kapsz lidokaint is rá.
2013. ápr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Én pár hónapja voltam, barátnőm is jött velem csináltatni, elzsibbasztották, aztán összecsípték a bőrt egy ollószerű eszközzel (talán ez fájt a legjobban) majd mikor belém szúrta a tűt, olyan érzés volt mintha egy forró radiátorhoz nyomtam volna a hasam pár másodpercre (aztán közölte, miközben egy jó nagy tű állt ki belőlem, hogy akkor most üljek le, én meg először azt hittem megőrült, hogy én így egyáltalán megmozduljak) :D
2013. ápr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem adnak rá lidokaint, az csak nyálkahártyán szívódik fel. A közhiedelemmel ellentétben nem nagyon lehet a piercing szúrást érzésteleníteni, illetve injekcióval lehet, de az egyrészt feláras, másrészt általában megijednek tőle a vendégek, mert ugye az is tű. A tetoválás érzéstelenítéséhez használt krémek még hatásosak lehetnek bizonyos fokig, én külön kérésre csináltam már azzal is, de általában ezt fel sem ajánlják mert sokáig tart amíg hatni kezd és drága mulatság is. Sokan állítják itt, hogy de nekik lidokainnal fújták le, meg lidokain krémmel kenték be, de ez csak parasztvakítás a piercer részéről, ezek nem tudnak felszívódni a bőrön keresztül.

Maga a szúrás pedig fáj, mitől ne fájna. Nem minden esetben zajlik le hamar, akinek kicsit vastagabb a bőre azzal meg lehet szenvedni, de túlélhető, és tényleg inkább a fogóra szoktak panaszkodni, illetve amikor a tűt kicserélik az ékszerre. Nem egy vakbélműtét, és általában nem is annyira rossz mint ahogy előre elképzelik, de azért ne úgy készülj, hogy semmit sem fogsz érezni.


egy piercer

2013. ápr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy picit kellemetlen volt, de fájni egyáltalán nem fájt amikor szúrták. Az más kérdés, hogy egy idő után ki kellett vennem, mert sehogyan sem gyógyult be, és folyamatosan gennyedzett. (Nincsen fémallergiám)
2013. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem fájt egy kicsit a szúrás de az mégjobban fáj amikor a tűt kicserélik a pc-re, de ez ugye egyéntől függ h kinek mennyire fáj hiszen mindenkinek más a tűrőképessége..
2013. ápr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

aki azt mondja nem fáj az hazudik :) fájni biztos hogy fáj, érzéstelenítő nincs, hiszen a lidocayn az nyálkahártyán szívódik fel, a hason semmit nem érne.

utána 1-2 napig még fáj :) valakinek 2-3 hétig is genynesedik, van akinek vérzik is, de ha alkohollal kened jobb lesz :) én amikor megcsináltattam úgy fájt, hogy azt mondtam, hogy soha többet :D aztán 1 hétre rá már úgy gondoltam, hogy akármi történik vele, kiveszem, és újra megcsináltatom, nem érdekel a fájdalom :D pont most vettem ki amúgy, csak úgy megnéztem a hasam, és elkezdtem magamon röhögni, hogy hogy néz már ki egy has piercing nélkül xD tök nem tetszik így a hasam, piercinggel imádom :D amúgy nekem idén decemberben lesz 3 éves :)

2013. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"aki azt mondja nem fáj az hazudik :) "


Pedig nekem nem fájt, Kedves Okostojás.:))

Még szerencse, hogy te belelátsz mások fejébe és tudod, hogy mit éreznek. Komolyan mondom, ha a fogyatékosság fájna...

2013. ápr. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!